Cereus Jedlá sůl Hality energetické

59 Kč
Momentálně nedostupné

Energetické hality jsou nejvyšší sortou diamantové soli.  Jejich největší předností není přítomnost minerálů, ale vysoký stupeň krystalického uspořádání. Proto jsou přirovnávány k diamantům mezi solemi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krystaly energetických halitů jsou plně průhledné s typickou krychlovou strukturou. Už více jak 3000 let se v Asii používají k léčení. Nesou obrovské množství „buněčných informací“. Hality mají vysokou schopnost ničit cizorodé látky v těle. Jsou velkým, člověku dostupným zdrojem bioenergie.

Složení: kamenná sůl v ryze panenské podobě,velikost krystalu 2–3cm


Země původu: Pákistán/Punjab, jižně od Himálaje


Min. trvanlivost: při skladování v suchu neomezena


Balení: 200 g

Prostřednictvím své krystalické mřížky mohou dobře procházet buněčnými tkáněmi. Dojde-li k poničení buněčné tkáně (např. nádorové buňky), lidské tělo ztrácí v jejich okolí svoji uspořádanou buněčnou vodu. Hality v sobě nesou informaci uspořádané struktury, která pomáhá v takto poškozených oblastech rein-formovat buňky o jejich správné struktuře. To vede k návratu buněk, tkání a celých orgánů do jejich přirozené rovnováhy a zdraví. Rozdíl mezi působením halitové soli a soli průmyslovo-potravinářské na lidský organismus může být přirovnán k rozdílu působení vzduchu čistě panenské přírody a znečištěného ovzduší velkoměsta.

Hality se používají:

  • zahřáté krystaly se přikládají na nemocná a bolavá místa na těle
  • jako osobní kámen – pod polštář nebo nosit při soběSůl Cereus je těžena v jednom z nejstarších přírodních zdrojů na zemi, jižne od Himálaje. Tato sůl je až 540 milionů let stará a jedinečně panensky čistá. Je tradičně ručně těžena, omývána a usušena na slunci. Na stolní sůl se používá jen ta nejlepší kvalita, jen cca 10% vytěžené soli. Tato sůl je pravidelně podrobována analýzám nezávislých biochemických a biofyzikálních ústavů v Německu. Tento přírodní pokrm je bohatý na esenciální minerální látky a stopové prvky v takové podobě, která je velmi snadno vstřebatelná lidskými buňkami, a to proto že se jedná o sůl v podobě krystalické nikoliv kamenné. Krystaly vznikaly po miliony let obrovským tlakem na sobě ležících hornin a proto jsou minerály a částečky v této soli tak malé a pro buňky v tělesné buňky jednoduše vstřebatelné (sůl je koloidální).

Doplňkové parametry

Kategorie: Sůl a BIO koření
Balení: 200 g
Značka: Cereus
Hmotnost: 200 gramů

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: