FoxyLife Ostropestřecová bylinná pasta 200 ml Zobrazit větší

FoxyLife Ostropestřecová bylinná pasta 200 ml

Nové

Originální 100% bylinná pasta se slunečnicovým a olivovým olejem, fenyklem, lopuchem a libečkem.

Více informací

skladem

513,04 Kč

Více informací

Ostropestřecová bylinná pasta, to jsou šetrně zpracovaná semena Ostropstřece mariánského, který podporuje regeneraci jater. Nejedná se o žádný výtažek, ale o 100% koncentrát všech účinných látek a komplexů, obsažených v plodu této byliny.

Originální 100% bylinná pasta se slunečnicovým a olivovým olejem, fenyklem, lopuchem a libečkem.

Ostropestřecová bylinná pasta, to jsou šetrně zpracované plody (semena) byliny s názvem Ostropstřec mariánský, který podporuje regeneraci jater. Nejedná se o žádný výtažek, ale o 100% koncentrát všech účinných látek a komplexů, obsažených v plodu této byliny.

Byliny obsažené ve směsi mají povolená následující zdravotní tvrzení dle (EU) č. 432/2012 (ze dne 16.května 2012), které platí od 14.12 2012.

Ostropestřec mariánský (Silybum marinum):
Antioxidant.
Normální trávení, funkce jater - pročištění.
Normální hladina cukru v krvi.
>Normální činnost jater.

Lopuch větší (Arctium lappa):
Normální funkce horních cest dýchacích
Normální stav pokožky
Normální trávení
Vylučování vody z organizmu
Normální stav kloubů a chrupavek
Imunita

Libeček lékařský (Levisticum officinale):
Fyzická výkonnost
Relaxace
Normální trávení
Vylučování vody z organizmu
Normální činnost cévní soustavy

Fenykl obecný (Foeniculum vulgare:)
Normální trávení
Kojení
Sekrece hlenu
Vylučování moči - Detoxikace
Normální funkce dýchacího systému


Játra jsou jedním s nejdůležitějších orgánů v našem organismu. Plní velké množství funkcí, které mají bezprostřední vliv na chod celého organismu. Zcela nezastupitelnou roli mají v procesu odbourávání škodlivin - tzv. detoxikaci. Detoxikační činnost jater se týká nejen jedovatých látek, které se do těla dostaly z vnějšku - např. potravou (alkohol, jedy, léčiva), ale i toxických zplodin, které vznikají v průběhu látkové přeměny v organismu. Tyto látky jsou v játrech metabolizovány na komplexy rozpustné ve vodě, které pak mohou být vyloučeny z těla.

Kromě jiného se také podílejí se na metabolismu (látkové přeměně) sacharidů (cukrů) a hrají významnou roli v udržování stálé koncentrace životně důležitého cukru - glukózy v krvi.

Vlivem nevhodného životního stylu, nezdravé stravy, stresu a dalších faktorů, které plynou ze současné hektické doby, jsou játra často oslabována a poškozována a nemohou si tak již stoprocentně plnit úkoly, pro které jsou v našem těle předurčena. Proto je  činnost jater potřeba co nejvíce podporovat a pomáhat při jejich funkci a regeneraci.

K tomu je již po dlouhá staletí využívána bylina jménem Ostropestřec mariánský. Po celou tuto dobu jsou pozorovány pozitivní účinky této byliny především při problémech spojených s léčbou jaterních onemocnění a chorob žlučníku. Nejúčinnější látky se nalézají v plodu (semenu) rostliny, těsně pod skořápkou a jedná se o tzv. silymarinový koplex.

Někteří výrobci se snaží tento silymarinový komplex extrahovat, jiní výrobci lisují olej, další zase nabízí k užívání pokrutiny zbylé při lisování oleje. Samozřejmě, že každá snaha o podporu jater je důležitá. My jsme se vydali jinou cestou a nabízíme 100% komplex všech látek, obsažených v plodu. Kromě silymarinového komplexu plod totiž obsahuje mnoho dalších látek, i včetně ostropestřecového oleje. Vědecké výzkumy totiž ukazují, že zdraví prospěšné látky obsažené v rostlinách působí mnohem efektivněji komplexně než izolovaně. Jednoduše řečeno, všechny látky se vzájemně podporují a jedna bez druhé nedokáží působit tak efektivně.

Dávkování:

Vnitřně, konzumovat samotné, do jogurtu, atd.
Kůra – 3 až 4 zarovnané čajové lžičky denně mezi jídly (při nebo po nadměrné zátěži jater).
Prevence – 1 čajová lžička s menším kopečkem ráno asi 30 min po jídle.
Vhodné pro dlouhodobé užívání.
Po 3 týdnech vždy na týden přerušit a znovu pokračovat v užívání.

Olejová vrstva je za účelem konzervace. Nejvhodnější je vždy odlít a pak nalít zpět.

Balení: 200 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení