Hanna Maria Cestovní antiparazitická destička Zobrazit větší

Hanna Maria Cestovní antiparazitická destička

Nové

Proti roztočům, štěnicím, zákožce svrabové.

Více informací

skladem

124,00 Kč

Více informací

Vysoce účinná antiparazitická destička poskytuje okamžitou ochranu proti roztočům, štěnicím a zákožce svrabové. Jejich přítomnost může vyvolat alergické příznaky a astma a díkytéto destičce si je nepřivezete domů z cest.

OBSAHUJE éterické oleje z pelargonie a citronely s vysokým podílem repelentní složky (Geraniol) odpuzující hmyz - tyto oleje jsou pro parazity smrtelné.

100% účinnost destičky je laboratorně prokázána. U roztoče již po 8 hodinách, u štěnic již po 10 hodinách a u zákožky svrabové po 24 hodinách po aplikaci. Aktivní složky se uvolňují postupně a nepřetržitě po dobu minimálně 8 týdnů. Tím je zaručena dlouhotrvající ochrana a hygiena zavazadla.

Tato destička je výbornou ochranou před zavlečením výše vyjmenovaných parazitů do vašeho domova.

Minimální účinnost je 8 po sobě následujících týdnů od vyjmutí z originálního obalu. Účinnost jde prodloužit minimálně o 2 týdny, pokud výrobek po užití uchováte v originálním nepropustném obalu.

Složení:

Geraniol (CAS 106-24-1) 1,50% m/m, Permethrin (CAS 52645-53-1) 6,00% m/m, Piperony butoxide (CAS 51-03-6) 6,00 % m/m, Copolymer, vůně a barviva q.s.p 100% m/m.

Bezpečnostní opatření: obsahuje Permethrin, Geraniol. Může vyvolat alergickou reakci.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Nepožívejte

Velikost: 80x50x3 mm

Hmotnost: 10 g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: