Uncaria tomentosa čaj 55 g Zobrazit větší

ENERGY Uncaria tomentosa čaj 55 g

Nové

Uncaria tomentosa podporuje normální funkci obrannyschopnosti organismu. Doplněk stravy.

Více informací

skladem

103,00 Kč

Více informací

Uncaria roste v nížinných tropických pralesích Střední a Jižní Ameriky, zejména pak v oblasti Peru, provincie Coronel Portillo. Domorodými kmeny je tato liána používána již minimálně 2000 let u širokého spektra zdravotních potíží. Do povědomí západního světa se však Uncaria dostala až v 70. letech minulého století díky činnosti křesťanských misionářů. Důkazy o mimořádných vlastnostech této rostliny podnítily zájem farmaceutických firem na celém světě.
Rostlina obsahuje alkaloidy (důležitý z nich je isopteridin s imunostimulačními účinky), fytosteroly (převážně ß-sitosterol, který je významným antioxidantem), dále flavonoid epikatechin rovněž se silnými antioxidačními účinky a v neposlední řadě proantokyanidiny, které zlepšují pružnost cévních kapilár.


Složení:

Kočičí dráp (Vilcacora, Řemdihák plstnatý, Uncaria tomentosa, Cat´s Claw, kůra) - Normální stav kloubů, Přirozená obranyschopnost - imunitní systém


Způsob přípravy:

Na 1 litr vroucí vody 1 rovná polévková lžíce. Vařte 25 minut, poté luhujte 15 minut a sceďte. Čaj užívejte minimálně 1x denně po dobu 1 měsíce.


Balení: 55 g

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy, hemofiliky, diabetiky užívající inzulin, pacienty s autoimunitními chorobami a osoby užívající hormonální léčbu. Nepodávejte pacientům po transplantaci orgánů ani po transfuzi. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Spotřebujte do 3 měsíců od otevření. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.
Původ: střední Peru, provincie Coronel Portillo
Část rostliny: kůra z kořenů

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: