Bio-D čistič a dezinfekce pro dům a zahradu 750 ml Zobrazit větší

Bio-D Čistič a dezinfekce pro dům a zahradu 750 ml

Nové

Čistič pro dům a zahradu Bio-D je vynikajicí univerzální čistič, který má široké využití pro údržbu a dezinfekci všech povrchů v domácnosti.

Více informací

na objednávku

95,00 Kč

Více informací

Koncentrovaný, vysoce účinný univerzální prostředek, který odstraňuje pachy a snadno vyčistí a dezinfikuje podlahy, terasy, chodníčky, obklady, skleníky, sudy na zahradě, koše, odpadové nádoby a kompostéry, dřezy, kanály apod. Odstraní 99,9% bakterií.
Hypoalergenní, vhodný i pro citlivou pokožku. Bezpečný pro septik a domácí čističky.
Prostředek je možné ředit poměrem až 1:20.


Výrobky Bio-D neobsahují: fosfáty, enzymy, optické zjasňovače, ropné deriváty, formaldehyd, glycerín, EDTA, bělidla na bázi chlóru, lanolín, umělé vůně, umělá barviva, palmový olej.
Bio-D je rodinná firma, která se velmi přísně a důsledně soustředí na výrobu prostředků tak, aby měly minimální dopady na životní prostředí jak při výrobě samotné, tak při jejich použití. Volí pouze ty nejbezpečnější přísady nejvyšší kvality. Kde je to možné, jsou rostlinného původu a získané z obnovitelných zdrojů. Jen malá část přísad je z neobnovitelných minerálů. Nádoby a obaly obsahují minimálně 70 % recyklovaného materiálu.


Produkty ani přísady nejsou testované na zvířatech, neobsahují žádné živočišné složky a jsou tak vhodné pro vegany. Neobsahují žádné geneticky modifikované látky.
Bio-D podléhá dohledu a schválení The Vegan Society, Naturewatch Trust, BUAV (Cruelty-Free) a The World Wildlife Foundation


Bio-D je oceněná jako Nejlepší nákup (Best Buy) a nejúčinější produkt v kategoriích mytí nádobí, domácí čističe, prací prášky a čističe WC v britském Časopise odpovědného spotřebitele, Ethical Consumer Magazine. Honosí se několika prestižními ekologickými oceněními jako Green Apple nebo Green Business of the Year.

Složení:

Méně než 5%: Polysorbát 20, kyselina mléčná, olej blahovičníku kulatoplodého (eucalyptus globulus).

Použití:

Na silně znečištěný povrch aplikujte koncentrovaný čistič, pro údržbu méně špinavých ploch nařeďte 50 ml koncentrátu v litru teplé vody.

Upozornění:

Skladujte mimo dosah dětí.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: