Superionherbs Cordyceps Sinensis Extrakt 90 cps. Zobrazit větší

Superionherbs Cordyceps Sinensis Extrakt 90 tbl.

Nové

Cordyceps, Extrakt 40% polysacharidů, 15% manitolu. 4 hlavní léčivé složky: Cordycepin, Kyselina cordycepinová, Adenosin,Polysacharidy.

Více informací

na objednávku

990,00 Kč

Více informací

Cordyceps se skládá jak z houby (představující rostlinnou říši), tak i z larvy (představující živočišnou říši), čili přeloženo do dnešní mluvy: 2 v 1. Díky tomu tak může účinně posilovat jak YANG, tak i YIN a obzvláště pak ledvinnou esenci JING, což je ta nejdůležitější část našeho organismu odpovídající za stav těla, ducha a mysli. Ledvinná esence JING je, obrazně řečeno, vosk na naší svíčce života, jež postupně, ale nezadržitelně ubývá a vyčerpává se. V tradiční čínské medicíně není mnoho produktů, které doplňují a rozhojňují esenci ledvin JING, aniž by zároveň neoslabovaly jiné orgány. Cordyceps toto splňuje a vzhledem ke svým neobyčejným schopnostem působí blahodárně na náš organismus vyčerpaný buď nemocemi a léky nebo fyzickou či duševní prací. I pro zdravého člověka je vhodný k udržování zdraví, a to nejen v otázce kvantity (dlouhověkosti), ale hlavně jeho kvality.

Cordyceps je tak považován za nejlepší tonikum pro esenci Jing. Cordyceps posiluje tělo i mysl na fundamentální úrovni. Říká se, že je schopen zvyšovat základní životní sílu, která je nutná pro fungování všech orgánů. Protože obsahuje jak Jinovou, tak i jangovou složku může být užíván na rozdíl od většiny léčivých rostlin dlouhodobě. Doplňuje Jinovou část esence Jing a tím obnovuje energii, která byla vyčerpaná v důsledku zvýšené fyzické námahy, adaptací na stresovou zátěž a nebo stářím. Cordyceps je v čísnké medicíně primární substance používaná jako tonikum pro zachování mládí a pro potřeby rekonvalescence.

Ne všechny druhy mycelia Cordycepsu mají stejné vlastnosti. Na kvalitě použitého mycelia závisí účinnost výsledného produktu. Superionherbs používá mycelium Cordycepsu nejvyšší kvality a tak zaručuje vysoký účinek výsledného produktu.

Vlastnosti produktu
- 100% Cordyceps sinensis Extrakt
- bez přídatných látek, konzervantů
- vysoký obsah účinných látek více než 40% polysacharidů a 15% manitolu
- rostlinné tobolky

Cordycepin: Imunita, proti nádorům, antivirové a protiplísňové účinky, zlepšuje využití kyslíku buňkou.

Kyselina cordicepinová: Zlepšuje metabolismus, prevence krvácení do mozku, prevence trombózy, prevence infarktu myokardu.

Polysacharidy: Pomáhají při astmatu, zvyšují imunitu, podporují detoxikaci, působí jako silný antioxidant.

Adenosin: Zlepšuje viskozitu krve a podporuje správné prokrvení rdce, mozku a sexuálních orgánů, Snižuje krevní tlak, působí na správný srdeční rytmus, dodává energii. 

Speciální metodou dvojité extrakce získaný výtažek z mycelia Cordycepsu CS-4.

Obsah polysacharidů min.40%
Obsah manitolu min.15%

Balení: 90 kapslí
(balení vystačí na 3 měsíce užívání)

Užívání:
Nejlépe ráno a večer na lačno 1-2 kapsle, zapít vlažnou nebo teplou tekutinou.

Upozornění:
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.
Není určeno pro děti do 3 let.
Ukládat mimo dosah dětí.
Není určeno jako náhrada pestré stravy.
Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení