Regalen + Protektin set Zobrazit větší

ENERGY Regalen 30 ml + ENERGY Protektin krém 50 ml set

Nové

Doplněk stravy. Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, který ovlivňuje především dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci.
Protektin je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájská.

Více informací

skladem

609,00 Kč

Namísto 676,00 Kč

Více informací

Dělá Vám starost Vaše trávení? Rádi byste přirozenou cestou posílili žlučník, močové cesty nebo ledviny? Má Vaše pokožka v poslední době unavený, nezdravý odstín? S tím a mnoha souvisejícími potížemi, ale i s prevencí Vám pomůže tekutý doplněk stravy Regalen. 

Jak to funguje?

Největší benefit přináší Regalen díky svému složení posilováním správné funkce jater a žlučníku – dvou velmi důležitých hlídačů vnitřní čistoty našeho těla. Tím samozřejmě může napomáhat i lepšímu filtrování krve od toxinů, normalizovat hladinu krevního cukru a přispívá i ke správnému metabolizmu uhlohydrátů, bílkovin a tuků. Ten je stěžejní pro zpracování tvorbu enzymů a žluči, která zase mimo jiné ovlivňuje i zpracování tuků v našich střevech. 

Složení: 

82,6% výtažek z bylin

Mochna nátržník (Potentilla erecta) - normalizuje fungování střevního traktu, přispívá ke zdravému vzhledu pokožky
Smetanka lékařská, pampeliška (Taraxacum officinale) – upravuje fungování močové soustavy a trávení (žaludku a jater). Přírodní antioxidant a prebiotikum.
Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) – přírodní antioxidant. Napomáhá harmonizovat fungování dýchacího a střevního traktu a jater.  Přispívá ke správné mikrobiální rovnováze a imunitě. Ovlivňuje stav kloubů a pokožky.

Rozrazil lékařský (Veronica officinalis) – napomáhá normální činnosti ledvin a močového měchýře, přispívá k relaxaci i kvalitnímu spánku, ale i hojení ran a zdravé pokožce. Umožňuje normalizovat fungování dýchacího systému.
Vlaštovičník větší (Chelidonium majus) – napomáhá normální činnost jater a pročištění organizmu.
Bedrník obecný (Pimpinella saxifraga) – přispívá k normální funkci močových cest, ledvin a dýchacího systému. 

Pepř sečuánský (Zanthoxylum piperitum)
Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum)
Hořec žlutý (Gentiana lutea) – napomáhá k normálnímu trávení a obnově tělesných sil

Jablečník obecný (Marrubium vulgare) – přírodní antioxidant. Pomáhá upravit krevní tlak a fungování jater, žlučníku i dýchacího a trávicího systému včetně hladiny krevního cukru. Přispívá k dobré duševní a fyzické pohodě. 

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria) – příznivě působí na funkce dýchací a vylučovací soustavy i jater. Přispívá ke správnému fungování jater a oběhové soustavy. Napomáhá normalizovat imunitu a stav pokožky. 

Svízel syřišťový (Galium verum) – přispívá k normální činnosti jater a žlučových cest
Lomikámen zrnatý (Saxifraga granulata)

Přídatné látky: sorbitol, mikrokrystalická celulóza a xanthan (zahušťovadla), voda, grapefruitový extrakt a sorbát draselný (konzervanty). 0,12% směs silic., 0,10 % silymarin
 

Jak Regalen užívat?

Před každým použitím protřepte (ideálně 21x). Pohybem dojde k dynamizaci obsažených složek a tím i ke zvýšení účinnosti přípravku. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Děti od 3 do 12 let přibližně 2 kapky denně. Děti starší 12 let 7 kapek denně. Dospělí dle síly obtíží 2 – 7 kapek kapek 1x - 3x denně. Po 3 týdnech užívání Regalenu udělejte vždy 1 týden pauzu. Dodržujte doporučené denní dávkování.

Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích pomáhá naopak jejich dočasné zvýšení. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba dávkování snížit, dokud se situace nezlepší, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. Je vhodné přípravek doužívat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci). Nenechte se odradit, objeví-li se během užívání příznaky dřívějších onemocnění. Ve skutečnosti jde o pozitivní odpověď organismu signalizující, že probíhá proces uzdravování!

 

Náš tip: Při celkové regeneraci stačí užívat minimální množství přípravku i v intervalech delších než 1 den. Pamatujte, prosím, že během tohoto procesu je mimořádně důležitý dostatečný příjem tekutin.

Čekáte miminko? Během těhotenství dbejte na to, co vám poradí váš lékař a bez dohody s ním žádné regenerační přípravky neužívejte.

Co ještě potřebujete vědět?

Regalen ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě 10 – 25 °C, chraňte před mrazem.

Balení: 

30 ml

Kdy Protektin pomáhá:

při problémech s játry, žlučníkem, žaludkem, slezinou a slinivkou
zklidňuje kůži při svědění a preventivně působí proti rozvoji plísní
při akné, ekzémech, lupénce, lišejích, oparech, alergických vyrážkách, zánětlivých stavech kůže, špatně se hojících ranách a jako doplněk při léčbě vitiliga
ochraňuje pokožku vůči různým druhům záření (např. při ozařování u onkologicky nemocných osob a při opalování v soláriích)
pro zmírnění reverzních příznaků při homeopatické terapii bez potlačení symptomů chorobného stavu a to tehdy, když se reverze projevuje zhoršováním vyrážky


Složení:

extractum herbarum (fumaria officinalis, geranium robertianum, sophora japonica, galega officinalis, linaria vulgaris, arctium lappa, bellis perennis, calluna vulgaris, glycyrrhiza glabra, hamamelis virginiana, symphytum officinale, acorus calamus, anthyllis vulneraria, aralia mandshurica, chelidonium majus, scutellaria baicalensis, galium verum, equisetum arvense, viola maxima), cetearyl alcohol, linum usitatissimum oil, glycine soja oil, oenothera biennis oil, stearic acid, ricinus communis oil, myreth-23, dimethicone, petrolatum, sucrose, arachis hypogaea oil, tocopheryl acetate, helix pomatia extract, lecithin, parfum, isoparaffin, polyacrylamide, eisenia foetida extract, glyceryl stearate, benzyl alcohol, aqua mineralis, retinol, laureth-4, dehydroacetic acid, bht, succinic acid, betaglucan, potassium humate, commiphora myrrha extract, boswelia carterii extract, dracaena draco extract, damar extract.


Jak používat:

Krém aplikujeme lokálně ve velmi tenké vrstvě 1-3x denně. Je lehce roztíratelný a smývatelný vodou. Další aplikace jsou možné nad místa uložení orgánů, nebo na oblast jejich reflexních zón a energetických drah.


Balení: 50 ml

Upozornění:

Určeno pouze k zevnímu použití. Při vážných zdravotních problémech se vždy poraďte s lékařem.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení

Obsah balení

  • 1 x

    Ovlivňuje především trávení, dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Doplněk stravy. Ovlivňuje především trávení, dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i...

    394,00 Kč
  • 1 x

    Ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu jater, žlučníku, žaludku, sleziny, řídící , opasku, jangovou pojivovou a tím i stavy spojené s disharmonií těchto drah. Ovlivňuje a harmonizuje především energetickou dráhu jater, žlučníku, žaludku, sleziny, řídící ,...

    282,00 Kč