ENERGY Vironal bylinný extrakt 30 ml + Fohow Kordyceps 120 ml - set Zobrazit větší

ENERGY Vironal bylinný extrakt 30 ml + Fohow Kordyceps 120 ml - set

Nové

Doplněk stravy ENERGY Vironal se širokospektrálním regeneračním účinkem v kombinaci s 120 ml elixíru FOHOW Kordyceps za zvýhodněnou cenu.

Více informací

skladem

1 227,00 Kč

Namísto 1 327,00 Kč

Více informací

 

Kombinace ENERGY Vironalu a Fohow Kordycepsu posiluje vzájemně účinky a výsledkem je rychlé zbavení se problémů a následná rychlá regenerace. Zabiják chřipky, posilovač imunity. Působí jako tonikum pro plíce.

VIRONAL

Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

Vironal pomáhá při širokém okruhu akutních i chronických infekčních a zánětlivých onemocnění, zejména dýchacích cest, trávicího systému a také podporuje imunitu. Přípravek je také vhodný při problémy s vředy, koliditou, Crohnovou chorobou, u dětí při problémech se neštovicemi, zarděnkami, pomáhá při posílení imunity, podporuje činnost kostní dřeně, je vhodný při poruchách trávení, pocitech plnosti, nadýmání, žaludečních a dvanáctníkových vředech a při dalších problémech.

Dávkování:

Dospělí 2-7 kapek 1-3x denně. Děti od 12 let 7 kapek denně, děti od 3 let 2 kapky denně. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Před upotřebením důkladně protřepejte (asi 21x). Dojde tím k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. U chronických stavů podáváme minimální dávky, u akutních maximální. Při případném přechodném zhoršení u chronických stavů a při celkové regeneraci snížíme dávky na minimum, případně podáváme sirup po kapkách, někdy i v delších intervalech než 1 den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce. Ve vážných případech doporučujeme předchozí konzultaci s lékařem.

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada petsré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu a temnu při teplotě 15-25 °C. Chraňte před mrazem.

ELIXÍR FOHOW KORDYCEPS

je klasická směs, ideální kombinace starého předpisu tradiční čínské medicíny (TČM), nejmodernějších vědeckých poznatků a biotechnologie.

Je to univerzální výrobek, který zvyšuje imunitní ochranné funkce těla. Polysacharidy Kordycepsu jsou vysoce efektivní imunoregulátory. přispívají k obnovení a normalizaci specifické i nespecifické imunity a protinádorové aktivity imunitního systému.

Cordyceps neboli housenice čínská (Cordyceps sinensis) oblíbený již dlouho. V dávných dobách dynastie Ming si tibetští pastýři všimli, že zvířata spásající Cordyceps mají větší sílu, vitalitu a jsou mimořádně plodná. Proto začali Cordyceps sbírat a brzy se z něj stalo velmi ceněné léčivo na císařském dvoře. Houba obsahuje především látky jako je cordycepin, polysacharidy, glykoprotein a peptidy. Dále také enzymy, bílkoviny, aminokyseliny, vitamíny, alkaloidy, draslík, sodík, vápník, hořčík, železo, měď, mangan selen a další stopové prvky.

V tradičním čínském lékařství je Cordyceps sinensis důležitá posilující medicinální houba, která je charakterizována jak vlastnostmi stimulující ying tak vlastnostmi podporujícími yang. Tekutý extrakt vyrobený z hub má vysoký stupeň absorpce v těle až do 90%. Slouží jako koncentrovaný zdroj  přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a fyziologickým účinkem, je zdrojem energie pro tělo.

SLOŽENÍ:

Kordyceps čínský 75% (housenice čínská)

Linčži extrakt 6% + leskorka lesklá (linghzi, reishi, ganoderma lucidum)

Šiitake extrakt 6%

čistá voda 5,9 %

bambus 5%

med 2%

sorbát draselný 0,1 % - konzervant
 

Použití:

1. ZVYŠUJE IMUNITNÍ-OCHRANNÉ FUNKCE TĚLA

2. PREVENCE A LÉČBA RAKOVINY

3. REGULUJE NEMOCI DECHOVÉHO SYSTÉMU ORGANISMU

4. OCHRAŇUJE JÁTRA

5. PŘI NEMOCI KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU A CÉV V MOZKU

6. K PREVENCI A LÉČBĚ DIABETU

7. PŮSOBÍ REGULAČNĚ NA CENTRÁLNÍ NERVOVÝ SYSTÉM

8. POSKYTUJE POMOC PŘI PŘEPĚTÍ

9. POMÁHÁ PŘI PROCHLAZENÍ 

Při různých příznacích, lidem s oslabeným organismem, lidem s těžkou fyzickou a duševní zátěží, osobám chronicky nemocným.

Před použitím láhev protřepat
Po otevření ukládat na tmavém a chladnějším místě, zvláště při nízkých dávkách a tím pádem dlouhodobém užívání.

Dávkování:

pít 5-10-15 ml elixíru (1-3 lžičky) jednou nebo dvakrát denně. První dávku vezměte pokud vás budí noční kašel v době od 3 do 5 hodin (čas obnovy plic) nebo ráno na lačno, dále večer před jídlem. Snížení nebo až dvojnásobné zvýšení dávkování je závislé na osobní fyzické kondici. Dávkování dětem do 5 let od 1 kapky do 20 kapek (1 ml). Děti starší 5ti let 1-3 ml. Tento výrobek je druh suspenze, proto je nutné ho před použitím důkladně protřepat. Po otevření doporučujeme lahvičku elixíru uchovávat v ledničce a spotřebovat do 15 dnů.

Pro dospělé od 3-5 ml až do 30 ml 1-2 denně ráno na lačno, dále večer před jídlem. Dětem mladším než 1 měsíc je doporučená dávka 1-2 kapky za den, které je možné naředit vodou. Do 1 roku života se přidává s každým dalším měsícem až 0,1 ml a rok staré dítě může dostat až 1 ml (20 kapek) denně. Dávkování dětem do 5ti let od 1 kapky do 20-40 kapek (2 ml). Děti starší 5ti let 1 - 3 ml. Elixír je také určen k zevnímu použití na pokožku a jako kapky do očí, nosu a uší 1 - 2 kapky víckrát denně. Během těhotenství se užívá elixír Kordyceps Fohow po 3 až 5 ml na lačno jednou nebo 2x denně podle zdravotního stavu ráno a večer kurzem po 6 - 12 dní, a to k posílení obranyschopnosti organismu a zvýšení imunity, dále při poruchách zažívání, zvýšeném krevním tlaku atd, a to každý měsíc.

Užívá se též při samostatném ozdravení nebo jako doplňující součást medikamentózní léčby, což zvyšuje její efektivitu a snižuje její doprovodné vedlejší negativní účinky a reakce.

V kombinaci s ENERGY Vironalem posilují vzájemně své účinky a výsledkem je rychlé zbavení se problémů a následná rychlá regenerace.

Balení: 4 lahvičky po 30 ml Fohow Kordycepsu a 1 lahvička ENERGY Vironalu 30 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Obsah balení