ENERGY Regalen bylinný extrakt 30 ml + Fohow Kordyceps 120 ml - set Zobrazit větší

ENERGY Regalen bylinný extrakt 30 ml + Fohow Kordyceps 120 ml - set

Nové

Doplněk stravy ENERGY Regalen s regeneračním účinkem hlavně na játra v kombinaci s 120 ml elixíru FOHOW Kordyceps za zvýhodněnou cenu.

Více informací

skladem

1 227,00 Kč

Namísto 1 366,00 Kč

Více informací

 

Kombinace ENERGY Regalenu a Fohow Kordycepsu posiluje vzájemně účinky a výsledkem je rychlé zbavení se problémů a následná rychlá regenerace. Tato kombinace účinně zvyšuje funkce a ochraňuje játra, má antitoxické účinky, aktivuje metabolismus a zvyšuje schopnost regenerace, stimuluje podporu poškozených buněk jater, pomáhá k jejich očistě.

ENERGY Regalen 30 ml

Nové

Ovlivňuje především trávení, dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Doplněk stravy.

Složení:

82,6% výtažek z bylin

Mochna nátržník (Potentilla erecta) - normalizuje fungování střevního traktu, přispívá ke zdravému vzhledu pokožky
Smetanka lékařská, pampeliška (Taraxacum officinale) – upravuje fungování močové soustavy a trávení (žaludku a jater). Přírodní antioxidant a prebiotikum.
Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) – přírodní antioxidant. Napomáhá harmonizovat fungování dýchacího a střevního traktu a jater.  Přispívá ke správné mikrobiální rovnováze a imunitě. Ovlivňuje stav kloubů a pokožky.

Rozrazil lékařský (Veronica officinalis) – napomáhá normální činnosti ledvin a močového měchýře, přispívá k relaxaci i kvalitnímu spánku, ale i hojení ran a zdravé pokožce. Umožňuje normalizovat fungování dýchacího systému.
Vlaštovičník větší (Chelidonium majus) – napomáhá normální činnost jater a pročištění organizmu.
Bedrník obecný (Pimpinella saxifraga) – přispívá k normální funkci močových cest, ledvin a dýchacího systému.

Pepř sečuánský (Zanthoxylum piperitum)
Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum)
Hořec žlutý (Gentiana lutea) – napomáhá k normálnímu trávení a obnově tělesných sil

Jablečník obecný (Marrubium vulgare) – přírodní antioxidant. Pomáhá upravit krevní tlak a fungování jater, žlučníku i dýchacího a trávicího systému včetně hladiny krevního cukru. Přispívá k dobré duševní a fyzické pohodě.

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria) – příznivě působí na funkce dýchací a vylučovací soustavy i jater. Přispívá ke správnému fungování jater a oběhové soustavy. Napomáhá normalizovat imunitu a stav pokožky.

Svízel syřišťový (Galium verum) – přispívá k normální činnosti jater a žlučových cest
Lomikámen zrnatý (Saxifraga granulata)

Přídatné látky: sorbitol, mikrokrystalická celulóza a xanthan (zahušťovadla), voda, grapefruitový extrakt a sorbát draselný (konzervanty). 0,12% směs silic., 0,10 % silymarin
 

Jak Regalen užívat?

Před každým použitím protřepte (ideálně 21x). Pohybem dojde k dynamizaci obsažených složek a tím i ke zvýšení účinnosti přípravku. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Děti od 3 do 12 let přibližně 2 kapky denně. Děti starší 12 let 7 kapek denně. Dospělí dle síly obtíží 2 – 7 kapek kapek 1x - 3x denně. Po 3 týdnech užívání Regalenu udělejte vždy 1 týden pauzu. Dodržujte doporučené denní dávkování.

Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích pomáhá naopak jejich dočasné zvýšení. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba dávkování snížit, dokud se situace nezlepší, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. Je vhodné přípravek doužívat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci). Nenechte se odradit, objeví-li se během užívání příznaky dřívějších onemocnění. Ve skutečnosti jde o pozitivní odpověď organismu signalizující, že probíhá proces uzdravování!

Regalen ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě 10 – 25 °C, chraňte před mrazem.

ELIXÍR FOHOW KORDYCEPS

je klasická směs, ideální kombinace starého předpisu tradiční čínské medicíny (TČM), nejmodernějších vědeckých poznatků a biotechnologie.

Je to univerzální výrobek, který zvyšuje imunitní ochranné funkce těla. Polysacharidy Kordycepsu jsou vysoce efektivní imunoregulátory. přispívají k obnovení a normalizaci specifické i nespecifické imunity a protinádorové aktivity imunitního systému.

Cordyceps neboli housenice čínská (Cordyceps sinensis) oblíbený již dlouho. V dávných dobách dynastie Ming si tibetští pastýři všimli, že zvířata spásající Cordyceps mají větší sílu, vitalitu a jsou mimořádně plodná. Proto začali Cordyceps sbírat a brzy se z něj stalo velmi ceněné léčivo na císařském dvoře. Houba obsahuje především látky jako je cordycepin, polysacharidy, glykoprotein a peptidy. Dále také enzymy, bílkoviny, aminokyseliny, vitamíny, alkaloidy, draslík, sodík, vápník, hořčík, železo, měď, mangan selen a další stopové prvky.

V tradičním čínském lékařství je Cordyceps sinensis důležitá posilující medicinální houba, která je charakterizována jak vlastnostmi stimulující ying tak vlastnostmi podporujícími yang. Tekutý extrakt vyrobený z hub má vysoký stupeň absorpce v těle až do 90%. Slouží jako koncentrovaný zdroj  přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a fyziologickým účinkem, je zdrojem energie pro tělo.

SLOŽENÍ:

Kordyceps čínský 75% (housenice čínská)

Linčži extrakt 6% + leskorka lesklá (linghzi, reishi, ganoderma lucidum)

Šiitake extrakt 6%

čistá voda 5,9 %

bambus 5%

med 2%

sorbát draselný 0,1 % - konzervant
 

Použití:

1. ZVYŠUJE IMUNITNÍ-OCHRANNÉ FUNKCE TĚLA

2. PREVENCE A LÉČBA RAKOVINY

3. REGULUJE NEMOCI DECHOVÉHO SYSTÉMU ORGANISMU

4. OCHRAŇUJE JÁTRA

5. PŘI NEMOCI KARDIOVASKULÁRNÍHO SYSTÉMU A CÉV V MOZKU

6. K PREVENCI A LÉČBĚ DIABETU

7. PŮSOBÍ REGULAČNĚ NA CENTRÁLNÍ NERVOVÝ SYSTÉM

8. POSKYTUJE POMOC PŘI PŘEPĚTÍ

9. POMÁHÁ PŘI PROCHLAZENÍ 

Při různých příznacích, lidem s oslabeným organismem, lidem s těžkou fyzickou a duševní zátěží, osobám chronicky nemocným.

Před použitím láhev protřepat
Po otevření ukládat na tmavém a chladnějším místě, zvláště při nízkých dávkách a tím pádem dlouhodobém užívání.

Dávkování:

pít 5-10-15 ml elixíru (1-3 lžičky) jednou nebo dvakrát denně. První dávku vezměte pokud vás budí noční kašel v době od 3 do 5 hodin (čas obnovy plic) nebo ráno na lačno, dále večer před jídlem. Snížení nebo až dvojnásobné zvýšení dávkování je závislé na osobní fyzické kondici. Dávkování dětem do 5 let od 1 kapky do 20 kapek (1 ml). Děti starší 5ti let 1-3 ml. Tento výrobek je druh suspenze, proto je nutné ho před použitím důkladně protřepat. Po otevření doporučujeme lahvičku elixíru uchovávat v ledničce a spotřebovat do 15 dnů.

Pro dospělé od 3-5 ml až do 30 ml 1-2 denně ráno na lačno, dále večer před jídlem. Dětem mladším než 1 měsíc je doporučená dávka 1-2 kapky za den, které je možné naředit vodou. Do 1 roku života se přidává s každým dalším měsícem až 0,1 ml a rok staré dítě může dostat až 1 ml (20 kapek) denně. Dávkování dětem do 5ti let od 1 kapky do 20-40 kapek (2 ml). Děti starší 5ti let 1 - 3 ml. Elixír je také určen k zevnímu použití na pokožku a jako kapky do očí, nosu a uší 1 - 2 kapky víckrát denně. Během těhotenství se užívá elixír Kordyceps Fohow po 3 až 5 ml na lačno jednou nebo 2x denně podle zdravotního stavu ráno a večer kurzem po 6 - 12 dní, a to k posílení obranyschopnosti organismu a zvýšení imunity, dále při poruchách zažívání, zvýšeném krevním tlaku atd, a to každý měsíc.

Užívá se též při samostatném ozdravení nebo jako doplňující součást medikamentózní léčby, což zvyšuje její efektivitu a snižuje její doprovodné vedlejší negativní účinky a reakce.

V kombinaci s ENERGY Vironalem posilují vzájemně své účinky a výsledkem je rychlé zbavení se problémů a následná rychlá regenerace.

Balení: 4 lahvičky po 30 ml Fohow Kordycepsu a 1 lahvička ENERGY Regalenu 30 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Obsah balení

  • 1 x

    Ovlivňuje především trávení, dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Doplněk stravy. Ovlivňuje především trávení, dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i...

    394,00 Kč
  • 1 x

    Slouží jako koncentrovaný zdroj přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a harmonizujícím účinkem,je zdrojem energie pro tělo. Slouží jako koncentrovaný zdroj přírodních živin, aminokyselin a jiných látek s nutričním a...

    972,00 Kč