WellU NUTRIVI Peptide Holistic Drink 750ml Zobrazit větší

WellU NUTRIVI Peptide Holistic Drink 750ml

Nové

Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny. 

Více informací

skladem

1 155,00 Kč

Více informací

Výživový doplněk obsahující unikátní kompozici 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem. Kombinace Biopeptide Complex, zdroj biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu, výtažků z aceroly a šípků – zdrojů přírodního vitamínu C, a také extraktu z bambusu bohatého na křemík. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů. Peptide Holistic Drink je unikátní, kompletní kompozice, vyvinutá pro každodenní podporu zdraví celé rodiny. 
Vnímání lidského organismu jako nedělitelného celku, jehož jednotlivé prvky se vzájemně ovlivňují a o jehož rovnováhu je třeba se starat - to je základ holistického přístupu ke zdraví. Podle jeho principů je třeba věnovat péči celému organismu, a neomezovat se jen na to, že budeme reagovat pouze na oslabení jeho konkrétních součástí.
Peptide Holistic Drink vyváženým způsobem podporuje fungování organismu v souladu s holistickým přístupem. Představuje bezkonkurenční zdroj aminokyselin a peptidů rybího kolagenu 100% přírodního původu v nejlépe vstřebatelné podobě, s prokázanými regeneračními, energizujícími a antioxidačními účinky. Přítomnost synergicky spolupůsobícího vitamínu C z aceroly a křemíku z přesličky rolní ve vysoké koncentraci, podporuje účinky aminokyselin. Kurkumin společně s Piperinem, jenž posiluje jeho účinek, je látka známá svými protizánětlivými účinky, mimořádně důležitými v rámci prevence vzniku nádorů.
VÝHODY PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ NUTRIVI PEPTIDE HOLISTIC DRINK
• Podporuje činnost imunitního systému. Posiluje odolnost vůči infekcím, urychluje rekonvalescenci po překonání nemocí
• Chrání před působením volných radikálů. Pomáhá předcházet vzniku nádorů
• Zpomaluje procesy stárnutí. Přispívá k redukci aktivity enzymů zodpovědných za stárnutí (metaloproteinázy).
• Má antibakteriální, protizánětlivé a analgetické účinky
• Posiluje vlasy, kůži, nehty, dásně, cévy a jiné orgány, jejichž stavebním prvkem jsou kolagenové bílkoviny
• Posiluje kostru, chrupavky a klouby. Podporuje regeneraci po operačních zákrocích a úrazech
SLOŽENÍ:
Biopeptide Complex, výtažek ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 25% vitamínu C, výtažek z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, výtažek z kurkumovník dlouhého - zdroj kurkuminu, piperin z pepře, zázvor, lisovaná šťáva z jablek, aronie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z březové kůry.
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Optimální spotřeba činí cca 50-100 ml denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě.
UPOZORNĚNÍ:
Přítomnost zázvoru dodává přípravku výraznou, mírně pálivou, zahřívající příchuť, která nemusí vyhovovat dětem a osobám, které upřednostňují jemnou chuť.  

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: