WellU NUTRIVI Peptide Beauty Drink 750ml Zobrazit větší

WellU NUTRIVI Peptide Beauty Drink 750ml

Nové

Peptide Beauty Drink je receptem na krásnou, zdravou, mladistvou pokožku, pevné vlasy a nehty.

Více informací

skladem

980,00 Kč

Více informací

Výživový doplněk obsahující unikátní kompozici 4 výtažků 100% přírodního původu, v podobě nejlépe absorbovatelných organismem. Kombinace Biopeptide Complex, zdroj biologicky aktivních peptidů rybího kolagenu, výtažků z aceroly a šípků – zdrojů přírodního vitamínu C, a také extraktu z bambusu bohatého na křemík, představuje recept na krásnou, zdravou, mladistvou pokožku, pevné vlasy a nehty.

Biologicky aktivní peptidy rybího kolagenu získané jedinečnou, patentovanou metodou, jsou koncentrovány v Biopeptide Complex.
Doplňují je extrakty se standardizovaným obsahem aktivních látek z rostlin, jako jsou: bambus, zdroj životodárného křemíku a acerola a šípek obsahující rekordní množství vitamínu C, který je nezbytně nutný pro zachování zdraví.
Synergicky spolupůsobící složky Peptide Beauty Drink jsou receptem na krásnou, zdravou, mladistvou pokožku, pevné vlasy a nehty. Představují způsob pěstování krásy, která začíná zevnitř.

PRAVIDELNĚ UŽÍVANÝ NUTRIVI PEPTIDE BEAUTY DRINK:

  • Podporuje regeneraci a syntézu kolagenu a elastinu v těle
  • Krásné, silné vlasy
  • Účinný proti akné, protizánětlivé, antibakteriální a antivirové účinky, rychlejší hojení ran
  • Anti-aging účinek, předcházení fotostárnutí pleti - stop pigmentovým skvrnám!
  • Krásná, zdravá pokožka
  • Pevné, zdravé nehty

Složení:

Biopeptide Complex, extrakt z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, extrakt ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 5% vitamínu C, lisovaná šťáva z jabłek, arónie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z finske brizy, přírodní citronová příchuť.
DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Optimální spotřeba činí cca 50 ml denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: