NAFIGATE Coconut peeling milk 250 ml Zobrazit větší

NAFIGATE Coconut Peeling Milk sprchové peelingové mléko 250 ml

Nové

Sprchové peelingové mléko odstraňující nečistoty z pokožky. 100% přírodní!!! Obsahuje přírodní polymer P3HB. Bez mikroplastů.

Více informací

skladem

285,12 Kč

Více informací

Coconut peeling milk 250 ml

Sprchové peelingové mléko odstraňuje nečistoty z pokožky. Obsahuje přírodní polymer P3HB, který nahrazuje funkci mikroplastů. Přírodní polymer se ve sprchovém mléku objevuje ve formě bílých kousků, které společně s kokosovým olejem a vůní přináší tropický zážitek.
Chtěli byste velmi příjemné a voňavé peelingové mléko, které zároveň chrání přírodu? Hýčkejte se s kokosovým sprchovým peelingovým mlékem od NAFIGATE. Zanechává pokožku sametově hebkou a hydratovanou, odstraňuje odumřelé buňky a nečistoty. Jedná se o zcela unikátní kosmetiku bez mikroplastů!
Milujete vůni kokosu? Toužíte po velmi jemném peelingovém mléce, které zanechá na Vaší pokožce skvělý pocit a svěžest? Chtěli byste používáním kosmetiky přispět ke zdraví planety a podpořit nový trend v kosmetice,  jenž po použití nezanechávají ve vodě mikroplasty?

Revoluce v peelingu díky NAFIGATE!

Díky peelingu dochází k odstraňování odumřelých buněk z naší pokožky. Peeling tak zajišťuje dokonalou očistu a obnovu naší pokožky. Ta je po použití jemná, hydratovaná a příjemná na dotyk. Doposud však peeling díky mikroplastům patřil k přípravkům nejvíce zatěžujícím životní prostředí v kosmetice (v USA je peeling dokonce zakázán). NAFIGATE řekl jako první český výrobce kosmetiky dost - představujeme peeling bez mikroplastů:

Je tu unikátní kokosové peelingové mléko, které kombinuje jedinečné schopnosti peelingu a zároveň chrání přírodu. Jednou z největších výhod kokosového peelingového mléka je, že za sebou nezanechává žádné mikroplasty, čímž významně přispívá životnímu prostředí. Zkrátka přináší nejen skvělý pocit po osprchování,  bohatou hydrataci a svěžest Vaší pokožce, ale zároveň bez negativního vlivu pro naši planetu.

NAFIGATE kokosové peelingové mléko je vyvinuto tak, že látka v peelingovém mléku je zcela rozložitelná ve vodě. Nezanechává po použití tedy žádné mikroplasty! Základem zdravé a hezké pleti je její pravidelná očista s následnou vhodnou péčí. Výsledky každotýdenního peelingu stojí za to. Obrušení vnější vrstvy a vyčistění pleti umožní snadnější tvorbu nových buněk. Pleť regeneruje výrazně rychleji, peeling přispívá ke zlepšení akné, pomáhá odstranění vrásek, linek a pigmentových skvrn.

Složení:

Voda, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polyhydroxybutyrate, Sodium Cocoyl Glutamate, Coco-glucoside, Xanthan gum, Zea Mays Starch, Caymopsis Tetragonoloba Gum, Sodium Carrageenan, Glycerin, Aroma, Polyglyceryl-4 Caprate, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Caramel, Sodium Chloride.

Přírodní polymer P3HB

Balení: 250 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: