NAFIGATE Vánoční balíček hydratační péče 50+ Zobrazit větší

NAFIGATE Balíček hydratační péče 50+

Nové

Vánoční balíček hydratační péče 50+ SE VZORKY NAFIGATE CC KRÉM, NAFIGATE HYDRATAČNÍ DENNÍ A REGENERAČNÍ NOČNÍ KRÉM

Více informací

skladem

792,56 Kč

Namísto 990,91 Kč

Více informací

NAFIGATE Skin Recovery Serum 15 ml vysoce hydratuje a bojuje proti stárnutí zralé pleti. Je určené především pro ženy a muže starší 50 let.


NAFIGATE Skin Recovery Cream 50 ml

Krém je určen především pro ženy a muže starší 50 let. Skin Recovery Cream dodává zralé pleti vitamíny, minerály a antioxidanty a přispívá k redukci vrásek.


Vzorek zdarma NAFIGATE hydratační denní krém
s kyselinou hyaluronovou účinně vysoce hydratuje pleť a vypíná jemné i hluboké vrásky. Krém obsahuje výtažek z červené řasy (Liftonin Xpress) s vysokým podílem aminokyselin, vitamínů a minerálů a dodává tak pleti potřebné živiny. Další vitamíny a antioxidanty pleti poskytuje šípkový a arganový olej. Účinné látky chrání pokožku před volnými radikály a dalšími vnějšími vlivy, vyživují ji a podporují obnovu buněk. Výsledkem je dlouhodobě hladká a hydratovaná pleť bez vrásek a zbytečné mastnoty.


Vzorek zdarma NAFIGATE regenerační noční krém
s kyselinou hyaluronovou je vhodnou každodenní regenerací pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Výtažek z červené řasy (Liftonin Xpress) dodává pokožce vysoký obsah aminokyselin, vitamínů, minerálů a dalších živin. Šípkový a arganový olej navíc poskytují antioxidanty, které obnovují narušenou kožní bariéru. Kyselina hyaluronová vyhlazuje hluboké i jemné vrásky a pleť do hloubky hydratuje. Látka Reforcyl navíc podporuje syntézu kolagenu a působí tak jako prevence vzniku vrásek. Výsledkem je pevná a pružná pleť každé ráno, navíc dlouhodobě hydratovaná, bez vrásek a zbytečné mastnoty.

Vzorek zdarma NAFIGATE CC krému (2 g) krém sjednocuje tón pleti a redukuje její zčervenání díky mikrokuličkám pigmentu. Ten se po rozetření uvolňuje a dodává společně s obsaženým oxidem titaničitým pleti rovnoměrně nahnědlý odstín. Lze jej použít samostatně nebo jako podkladovou bázi pod make-up. Obsahuje SPF 15. Kyselina hyaluronová nechává pleť vysoce hydratovanou, pomáhá redukovat vrásky a podporuje růst elastinových a kolagenních vláken. Šípkový a arganový olej poskytují pokožce přísun vitamínů a antioxidantů. NAFIGATE CC krém je určen pro citlivou pokožku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Obsah balení