Nové NAFIGATE Vánoční balíček Hydratační péče 25+ Zobrazit větší

NAFIGATE Balíček intenzivní hydratace

Nové

NAFIGATE Balíček intenzivní hydratace

Více informací

na objednávku

1 048,00 Kč

Namísto 1 298,00 Kč

Více informací

NAFIGATE kyselina hyaluronová (20 ml) kombinuje 100% čistou nízko a vysokomolekulovou kyselinu hyaluronovou. Díky tomu funguje nejen na povrchu pokožky, ale i v hlubších vrstvách pokožky (v dermisu), kde vznikají vrásky. Neobsahuje parabeny ani parfemaci. NAFGATE Kyselina Hyaluronová má díky svým unikátním vlastnostem schopnost regenerovat pleť a vrátit jí mladistvý hydratovaný vzhled. Použití 2% koncentrace pomáhá při obnově hutnosti tkáněhydrataci pletivyhlazení vrásek a jizviček. Ocení ji především dehydratovaná, unavená zralá a povadlá pleť s vráskami nebo jejich prvními příznaky.


NAFIGATE Oční sérum
 (10 ml) bylo speciálně vyvinuto odborníky pro péči v oblasti okolo očí, na kterém se kvůli nižší hydrataci než na zbytku obličeje vyskytují vrásky a jemné linky. NAFIGATE Oční Sérum v sobě kombinuje 100% NAFIGATE Kyselinu Hyaluronovou, která hydratuje a vypíná pleť i v nejhlubších vrstvách pokožky a REVITALIN PF, který má vědecky prokázaný efekt pro zvýšení přísunu kyslíku pokožce na celulární úrovni, a tím viditelně zlepšuje vzhled a kvalitu pokožky v okolí očí.  Neobsahuje parabeny ani parfemaci. 

NAFIGATE Moisture Protekt 48 h (50 ml) Pleťová maska pro intenzivní hydrataci. Maska chrání pokožku před dehydratací po dobu 48 hodin. Navrací pleti elasticitu a posiluje kožní bariéru.

Obsah balení