Hanna Maria Bylinkové žvýkačky DUBOVÁ KŮRA Zobrazit větší

Hanna Maria Bylinkové žvýkačky Dubová kůra 10 ks

Nové

Bylinkové žvýkačky DUBOVÁ KŮRA

Více informací

skladem

49,00 Kč

Více informací

Hlavní složkou žvýkačky je dubová kůra, která je známá svými účinky přispívajícími k ochraně horních cest dýchacích. Pozitivně působí proti paradentóze, virům a bacilům v ústní dutině, přispívá k ochraně před zubním kazem. V kombinaci s dalšími bylinnými výtažky napomáhá zklidnění a harmonizaci celého trávicího traktu.

Podpůrné bylinky:

ŘEPÍK, LEVANDULE, JITROCEL, ŠALVĚJ, PŘESLIČKA, ZLATOBÝL. Bylinkové žvýkačky jsou určeny pro každodenní použití. Díky vzájemné kombinaci bylin a jejich pozitivním účinkům na organizmus napomáhají úlevě fyzické i psychické. Mají přirozenou a dlouhotrvající bylinnou chuť . Neobsahují změkčovadla, vosky ani sladidla. Důraz je kladen na celkové pozitivní působení bylin na náš organizmus.

Účinky bylinek se aktivují již po 4 minutách žvýkání. Žvýkačky lze používat místo bylinného čaje, ale nenahrazují pitný režim. Dub patří od pradávna mezi nejuctívanější stromy. Traduje se, že je ozdravným stromem. Je „dodavatelem“ nejen dubové kůry, ale i kvalitního tvrdého dřeva. Pokud není napaden houbou nebo padlím, může se dožít i několika stovek let. O jeho pozitivních a mnohostranných účincích se dozvíte více v herbářích a ověřených studiích.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: