Objednávky uskutečněné od 15.8. do 21.8. 2020
budou vyřizovány 24.8. 2020. Děkujeme za pochopení.

Hanna Maria Cestovní antiparazitická destička

124 Kč
Momentálně nedostupné

Proti roztočům, štěnicím, zákožce svrabové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce účinná antiparazitická destička poskytuje okamžitou ochranu proti roztočům, štěnicím a zákožce svrabové. Jejich přítomnost může vyvolat alergické příznaky a astma a díkytéto destičce si je nepřivezete domů z cest.

OBSAHUJE éterické oleje z pelargonie a citronely s vysokým podílem repelentní složky (Geraniol) odpuzující hmyz - tyto oleje jsou pro parazity smrtelné.

100% účinnost destičky je laboratorně prokázána. U roztoče již po 8 hodinách, u štěnic již po 10 hodinách a u zákožky svrabové po 24 hodinách po aplikaci. Aktivní složky se uvolňují postupně a nepřetržitě po dobu minimálně 8 týdnů. Tím je zaručena dlouhotrvající ochrana a hygiena zavazadla.

Tato destička je výbornou ochranou před zavlečením výše vyjmenovaných parazitů do vašeho domova.

Minimální účinnost je 8 po sobě následujících týdnů od vyjmutí z originálního obalu. Účinnost jde prodloužit minimálně o 2 týdny, pokud výrobek po užití uchováte v originálním nepropustném obalu.

Složení:

Geraniol (CAS 106-24-1) 1,50% m/m, Permethrin (CAS 52645-53-1) 6,00% m/m, Piperony butoxide (CAS 51-03-6) 6,00 % m/m, Copolymer, vůně a barviva q.s.p 100% m/m.

Bezpečnostní opatření: obsahuje Permethrin, Geraniol. Může vyvolat alergickou reakci.

Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Nepožívejte

 

Velikost: 80x50x3 mm

Hmotnost: 10 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Repelentní produkty
Balení: 10 g
Produkt: Repelent
S obsahem: Éterické oleje
Zdravotní problém: Alergie, Parazity
Značka: Hanna Maria Therapy
Hmotnost: 10 g
Velikost: 80 x 50 x 3 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Značka Hanna Maria Therapy je synonymem pro vůni a éterické oleje. Její hlavní tváří je Hanna Maria Tomášková, která se osobně zabývá sestavováním čistě přírodních kompozic éterických olejů sloužících k vyvážení životní energie. Vychází z několika učení a zároveň ze znalostí energetických center člověka. Filozofií společnosti Tomexo jsou čistě přírodní suroviny s ekologickým původem.

Hanna Maria Tomášková získala za svou práci řadu ocenění. Například za čakrární řadu olejů byla oceněna na výstavě Beauty Expo 2006, o rok později uspěla na stejné výstavě hned se 2 dalšími produkty.

Oceněná řada čakrární aromaterapie přímo působí energií vůně na čakrární systém. Harmonizuje psychickou nevyrovnanost a emočně duchovní stavy. Jedná se o opravdu vysokou kvalitu zpracování éterických olejů, vždy jako esence pro danou čakru. Kromě toho připravilo Hanna Maria Therapy také šetrnější čakrární řadu pro děti, postavenou na principu pěti elementů Jinu a Jangu.

Dalším stěžejním produktem firmy Tomexo je celá produktová řada živlové aromaterapie, sestavena z esenciálních olejů. Ta je navržena pro posílení základní elementární hodnoty životní energie. Terapeutické hodnoty mluví samy ve prospěch této živlové aromaterapie a výrazně posilují vnitřní životní sílu.

TIP: Věděli jste, že éterické oleje jsou tak silné, že mohou odpuzovat také klíšťata, komáry a další hmyz? Vyzkoušejte unikátní Hanna Maria Repelentní náramek.

Své umění Hanna Maria zužitkovala také v bylinných čajích Hanna Maria Therapy, které jsou od Tomexu velmi oblíbené. Jedna celá řada je sestavena s ohledem na čínský pentagram a pět elementů, takže svou energií působí přímo na jednotlivý orgán těla. Velmi zajímavé jsou ale takzvané Andělské čaje, ty se vyznačují prémiovou kvalitou ovocných složek. Tomexo připravuje bylinné čaje z těch nejlepších surovin, které podléhají přísným laboratorním testům kvality.