Pleva Med Květový akátový

177 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Hodnotná dietetická potravina.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

„Z hlediska stravy a zdraví doporučuji konzumovat med z oblasti kde žijeme - zde je náš organismus zvyklý na prostředí, potraviny, pyly apod. Dejte proto při výběru medů důležitost na původ. Med obsahuje jednoduché cukry, které tělo lehce zpracuje, jdou přímo do krve. Med si s sebou ostatně bral i nejznámější horolezec všech dob Edmund Hilary, když zdolával nejvyšší hory světa. Byl první, kdo pokořil Mount Everest a mimojiné byl již v 10ti letech včelař.“

Milan Pleva
včelař a zakladatel rodinné firmy

 

Vzniká ve snůškách v teplých oblastech Čech a jihovýchodní Moravy. Akátový med je průhledné až nažloutlé barvy s lehkým zeleným odstínem. Akátový med má v důsledku velmi vysokého obsahu fruktózy výraznou sladkou chuť s jemným aromatem. Vysoký obsah fruktózy způsobí dlouhou dobu tekutosti - krystalizace trvá tak dlouho, že ho dříve sníte:-)

 

Proč med pastujeme: Pro krystalizaci medů je důležitý vzájemný poměr jednoduchých cukrů - glukózy a fruktózy. Podle toho medy krystalizují rychle, nebo pomalu. Zpastovaný med (lidově: našlehaný, krémový) je velice pohodlný k používání, neteče z chleba a můžete si namazat i silnější vrstvu.

 

• pochází z České republiky
• jednodruhový med
• hodnotná dietetická potravina
• vhodný pro RAW stravu

 

 

Hmotnost: 450g

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Med
Balení: 450 g
Forma produktu: Krém
Speciální výživa: RAW
Značka: Pleva
Hmotnost: 450 g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: