Siddhalepa Ayur Oil 23 Mahanarayana

490 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Mahanarayana

poskytuje maximální relaxační terapii, osvěžuje tělo a hloubkově čistí pokožku. Poskytuje úlevu při ochrnutí a vysokém krevním tlaku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mahanarayana je velice vhodný pro lidi typu Váta. Tradičně je doporučován při bolestech kloubů. Zvyšuje jejich hybnost a pružnost. Poskytuje intenzivní pocit úlevy a osvěžení. Velice účinný proti revmatismu, bolestem kloubů a hrudníku v oblasti srdce. 

Účinky:

  • Velmi účinný proti revmatismu a bolestem kloubů
  • Poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení celého těla
  • Vzácný a velmi účinný olej
  • Poskytuje úlevu při ochrnutí a vysokém krevním tlaku

Použití: Před použitím je vhodné olej nahřát. Tím se zvýší jeho léčebné účinky. Rozetřete dostatečné množství do pokožky a masírujte ve směru hodinových ručiček a masírujte 5 minut. Lze masírovat celé tělo kromě hlavy. Vhodný pro východní i západní typ masáží.

Složení: Sesamum indicum, Languas galanga, Tribulus terrestris, Cedrus deodara, Stereospermum suaveolens, Withania somnifera

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní oleje
Balení: 220 ml
Na co doplněk je: Klouby
Objem: 220 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Srílanská společnost Siddhalepa se zabývá ajurvédskými přírodními produkty již od roku 1934. Do produktů Siddhalepa se používají pouze vybrané bylinné výtažky. Veškeré bylinné ingredience jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení a jeho dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001 pro kritéria výběru surovin.

Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená "věda (umění) života". Je to nejstarší ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Podle principů ajurvédy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhrou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže je jakákoliv z těchto oblastí v nerovnováze, člověk se necítí zdravý. Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování imunitního systému, zlepšování celkového pocitu zdraví a vitality a oddalování procesu stárnutí.

Při výrobě ajurvédských produktů se nepoužívají žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk. Přípravky Siddhalepa se vyrábí ve vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů, proto jsou tou nejvhodnější cestou jak zapojit své tělo i mysl do ducha Ajurvédy.