Siddhalepa Ayur Oil 24 Mahasiddhartha

490 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Mahasiddhartha

je osvěžující a posilující olej učení na tělo i obličej. Ideální pro stimulaci nervového systému pokožky, omlazení a uvolňuje svalové napětí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mahasiddhartha dodává pokožce vitalitu a osvěžuje tělo i duši. Omlazuje a podporuje vypnutí pokožky celého těla. Redukuje hleny v hrudníku, bolesti na prsou a nervovou ochablost. Jméno tohoto oleje se dá volně přeložit jako " posvátný Buddhův olej" Obsahuje velice vzácné ingredience a jeho výroba vyžaduje speciální výrobní postup. 

Účinky:

  • Podporuje přirozené funkce nervového systému
  • Omlazuje a podporuje vypnutí pokožky po celém těle

Použití: Tento olej se používá na masáže od pasu nahoru. Ajurvédští lékaři používají olej na masáže hrudníku, hlavy a při proceduře Shirodara. Před použitím je vhodné olej nahřát. Tím se zvýší jeho léčebné účinky. Rozetřete dostatečné množství do pokožky a masírujte ve směru hodinových ručiček a masírujte 5 minut. Vhodný pro východní i západní typ masáží.

Složení: Sesamum indicum, Asparagus falcatus, Sida veronicaefolia, Gmelina arborea, Aerva lanata, Tribulus terrestris

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní oleje
Balení: 220 ml
Objem: 220 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Srílanská společnost Siddhalepa se zabývá ajurvédskými přírodními produkty již od roku 1934. Do produktů Siddhalepa se používají pouze vybrané bylinné výtažky. Veškeré bylinné ingredience jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení a jeho dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001 pro kritéria výběru surovin.

Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená "věda (umění) života". Je to nejstarší ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Podle principů ajurvédy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhrou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže je jakákoliv z těchto oblastí v nerovnováze, člověk se necítí zdravý. Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování imunitního systému, zlepšování celkového pocitu zdraví a vitality a oddalování procesu stárnutí.

Při výrobě ajurvédských produktů se nepoužívají žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk. Přípravky Siddhalepa se vyrábí ve vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů, proto jsou tou nejvhodnější cestou jak zapojit své tělo i mysl do ducha Ajurvédy.