Siddhalepa Ayur Oil 25 Neelayadi

490 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Neelayadi

stimuluje růst vlasů, zabraňuje jejich lámavosti a vypadávání. Eliminuje tvorbu lupů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Neelayadi obsahuje drahocenné výtažky léčivých bylin a olejů, které stimulují růst vlasů a ochraňují vlasovou pokožku před kožními problémy. Působí příznivě proti bolestem hlavy, ramen a šíje. Účinně snižuje napětí v hlavě. Snižuje stres v celém organizmu. Působí proti nespavosti. 

Účinky:

  • Zlepšuje vnímavost smyslů a mentální pohodu
  • Zabraňuje tvorbě lupů a šedivění vlasů.
  • Zabraňuje vypadávání a lámavosti vlasů
  • Stimuluje růst vlasů
  • Chrání vlasovou pokožku
  • Uvolňuje duševní napětí a navozuje stav odpočinku

Použití: Před použitím je vhodné olej nahřát, tím se zvýší jeho léčebné účinky. Olej naneste na hlavu v dostatečném množství a v masírujte konečky prst do vlasové pokožky. Nechte působit 2 hodiny nebo přes noc a poté vlasy umyjte. Pro nejlepší výsledek vlasy umyjte šamponem Visaka nebo mýdlem od firmy Siddhalepa.

Složení: Indigofera tinctoria, Cocos nucifera, Adenanthera pavonina, Monochoria hastata, Acronychia pedunculata

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní oleje
Balení: 220 ml
Na co doplněk je: Vlasy
Objem: 220 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Srílanská společnost Siddhalepa se zabývá ajurvédskými přírodními produkty již od roku 1934. Do produktů Siddhalepa se používají pouze vybrané bylinné výtažky. Veškeré bylinné ingredience jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení a jeho dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001 pro kritéria výběru surovin.

Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená "věda (umění) života". Je to nejstarší ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Podle principů ajurvédy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhrou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže je jakákoliv z těchto oblastí v nerovnováze, člověk se necítí zdravý. Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování imunitního systému, zlepšování celkového pocitu zdraví a vitality a oddalování procesu stárnutí.

Při výrobě ajurvédských produktů se nepoužívají žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk. Přípravky Siddhalepa se vyrábí ve vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů, proto jsou tou nejvhodnější cestou jak zapojit své tělo i mysl do ducha Ajurvédy.