Siddhalepa Ayur Oil 26 Vishnu Eranda

490 Kč / ks
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Visnu Eranda

je ideální pro uvolnění ztuhlého svalstva a stresu a posílení organizmu. Zároveň se používá pro lymfatické a reflexní masáže.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vishnu Eranda je masážní olej pro relaxaci, uvolnění ztuhlých svalů, posílení organismu a j excelentní při lymfatické masáži nebo reflexní terapii.

Účinky:

  • Excelentní pro lymfatickou masáž a reflexní terapii
  • Poskytuje maximální relaxaci, pocit úlevy a osvěžení pro celé tělo
  • Stimuluje ochrnuté nebo ztuhlé svaly
  • Poskytuje úlevu při ochrnutí a vysokém krevním tlaku

Použití: Před použitím je vhodné olej nahřát. Tím se zvýší jeho léčebné účinky. Rozetřete dostatečné množství do pokožky a masírujte ve směru hodinových ručiček a masírujte 5 minut. Lze masírovat celé tělo kromě hlavy. Vhodný pro východní i západní typ masáží.

Složení: Sesamum indicum, Tinospora cordifolia, Sida veronicaefolia, Ricinus communis, Barleria prionitis, Adhatoda vasica 

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní oleje
Balení: 220 ml
Na co doplněk je: Lymfatický systém
Objem: 220 ml
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Srílanská společnost Siddhalepa se zabývá ajurvédskými přírodními produkty již od roku 1934. Do produktů Siddhalepa se používají pouze vybrané bylinné výtažky. Veškeré bylinné ingredience jsou podrobeny kvalitativní kontrole již při doručení a jeho dodavatelé byli instruováni a vyškoleni v souladu s normou ISO 9001 pro kritéria výběru surovin.

Ajurvéda je sanskrtské slovo a znamená "věda (umění) života". Je to nejstarší ozdravný program na světě, který vznikl před 5000 lety. Ajurvéda respektuje lidskou originalitu a vidí v každém jednotlivci výjimečnou bytost. Podle principů ajurvédy je zdraví každého člověka tvořeno vzájemnou harmonickou souhrou těla, mysli a okolního prostředí. Jestliže je jakákoliv z těchto oblastí v nerovnováze, člověk se necítí zdravý. Cílem ajurvédy je prevence onemocnění, léčení chorob a jejich příznaků, posilování imunitního systému, zlepšování celkového pocitu zdraví a vitality a oddalování procesu stárnutí.

Při výrobě ajurvédských produktů se nepoužívají žádné umělé chemické přísady ani živočišný tuk. Přípravky Siddhalepa se vyrábí ve vyhovujících hygienických podmínkách z kvalitativně certifikovaných surovin získaných z důvěryhodných zdrojů, proto jsou tou nejvhodnější cestou jak zapojit své tělo i mysl do ducha Ajurvédy.