BrainMax Sulforaphane

Novinka
Značka: BrainMax
899 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Sulforafan je fytonutrient, který se nachází v několika rostlinách, především v brukvovité zelenině. V rostlinách funguje sulforafan jako ochránce rostliny před hmyzem, bakteriemi, viry a plísněmi. BrainMax Sulphoraphane obsahuje v jedné dávce (2 kapsle) 35 mg sulforafanu pocházejícího z extraktu semen brokolice.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Co je sulforafan?

Sulforafan je bioaktivní látka, která se nachází v brukvovité zelenině jako je brokolice, růžičková kapusta, květák či brokolicové klíčky. Respektive obsahují několik zdraví prospěšných látek v čele s glukorafaninem, který se konzumací přemění na sulforafan. Přestože se sulforafan nachází v brukvovité zelenině, tepelnou úpravou se tato látka rychle znehodnocuje. A ve vařené zelenině už téměř není. Nicméně, pro mnoho lidí není možná konzumace syrové brukvovité zeleniny v takovém množství, aby se zajistila optimální dávka sulforafanu.

Dávkování: 

Užívejte 2 kapsle jednou denně.

  • Každá dávka obsahuje 35 mg sulforafanu.
  • Rostlinné kapsle, vhodné pro vegany.

Jeden z nejsilnějších Sulforafanu na trhu!

Sulforafan je účinný především proto, že se jedná o velmi malou molekulu, která se poměrně snadno dostane do buňky a dokonce dokáže prostoupit přes hematoencefalickou bariéru až do mozku. Taktéž podporuje funkce NK buněk, což jsou buňky imunitního systému, které jsou v první linii v boji proti patogenům. Přestože sulforafan obsahují některé druhy zeleniny, k tomu, aby se sulforafan uvolnil potřebuje enzym myrosinázu. Tento enzym je v podstatě klíč k sulforafanu. Vzniká žvýkáním této zeleniny za syrového stavu. Ve chvíli, kdy zeleninu uvaříme, tento enzym se v ní již nenachází a tak si cestu k sulforafanu nemůžeme odemknout. V běžně dostupných doplňcích bývá množství sulforafanu v řádech mikrogramů. BrainMax Sulforafan má v každé dávce 35 mg a to z něj dělá jeden z nejsilnějších na trhu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 100 rostlinných kapslí
Složení: Sulforafan glukosinát (z extraktu semen brokolice - Brassica oleracea) ve vlastní směsi obsahující enzym mirosinázy 35 mg, brokolicový prášek BIO 250 mg. Rostlinná kapsle na bázi HPMC.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BrainMax je česká společnost specializující se na výrobu doplňků stravy a potravin s pozitivními účinky na zdraví. Při vývoji jejich doplňků stravy je kladen důraz na vědecky ověřený přístup a využívání surovin nejvyšší kvality pro dosažení maximální účinnosti těla. V oblasti výroby potravin je firma BrainMax zaměřena na udržitelný původ surovin, což zajišťuje nejen kvalitu potravin, ale také prospěšné účinky pro tělo.

Zvolení BrainMax může poskytnout podporu zdraví s důrazem na kvalitu a vědecky ověřené postupy.