ALBEENA Včelí pyl s propolisem a vitamínem C

299 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Žvýkací tablety POLENIC Prop Albeena® jsou jedinečnou kombinaci včelího pylu, propolisu a vitamínu C. Mají příjemnou chuť a lze je snadno rozkousat. Podporují imunitní systém, přispívají ke snížení únavy a zvyšují odolnost organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žvýkací tablety POLENIC Prop Albeena® jsou jedinečnou kombinaci včelího pylu, propolisu a vitamínu C. Mají příjemnou chuť a lze je snadno rozkousat. Podporují imunitní systém, přispívají ke snížení únavy a zvyšují odolnost organismu. Tablety jsou lisované za studena a neobsahují sladidla ani konzervační látky.

Včelí pyl je produktem kvetoucích rostlin a podstatná složka výživy včel. Včely dokáží pyl nasbírat ve velkém množství. Nasbíraný pyl včely stmelí do podoby rousků (malých granulí) a přinesou do úlu k dalšímu zpracování. Kromě pylu, medu a vody již včely nepotřebují nic dalšího ke své výživě.
Sušený včelí pyl Albeena® je 100% přírodní včelí produkt. Pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska. Je kompletním a přírodním doplňkem stravy. Má sladkokyselou až nahořklou chuť a příjemnou vůni. Pro včely je pyl hlavním zdrojem bílkovin, živin a energie. Obsahuje mnoho minerálů, vitamínů, enzymů a dalších prospěšných látek.

Propolis je včelí produkt a čistě přírodní látka, jehož základem je pryskyřice, kterou včely sbírají z květů, listů, stonků a pupenů rostlin a dále ji upravují výměšky svých žláz.

Hlavní funkcí propolisu je zajišťovat a udržovat antiseptické (antibakteriální) prostředí v úlu. Včely používají propolis k ochraně larev i sebe samých před mikroorganismy (viry, bakteriemi a plísněmi) a využívají ho jako zdroj dezinfekce a vytvoření sterilního prostředí uvnitř úlu. Používají ho také jako tmel k zalepení různých otvorů a drobných prasklin.

Propolis má příjemnou aromatickou vůni a lidé ho znají odpradávna. Staří Řekové, Římané a Egypťané si byli vědomi léčivých vlastností propolisu a hojně ho využívali jako léčebný prostředek.

Vitamín C je jedním z nejdůležitějších vitamínů pro udržení našeho fyzického zdraví. Pro lidské tělo má mnoho pozitivních účinků:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • zvyšuje ochranu buněk před oxidativním stresem
  • přispívá k normální činnosti nervové a psychické soustavy
  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • pozitivně ovlivňuje normální tvorbu kolagenu, který zlepšuje kvalitu a funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů
  • podporuje imunitní systém během intenzivního fyzického výkonu a po něm
  • zvyšuje vstřebávání železa

Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska. První včelí produkty Albeena® byly na trh uvedeny v roce 2010 a navazují na tradiční včelařství s důrazem na respektování přírody a výživné síly čistých nezpracovaných produktů získaných přímo z včelích úlů. Při vzniku těchto produktů se využívají nové poznatky, výzkumy a testování, aby byla vždy zachována jejich vysoká kvalita.

Doporučené dávkování

Dospělí 2-4 tablety denně. Děti starší 3 let 1-2 tablety denně.

Složení 1 tablety

včelí pyl 1420 mg, propolis 60 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 19,5 mg* (*24 % doporučené denní dávky). Vhodné pro vegetariány.

Upozornění

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy nebo lidé pod lékařským dohledem konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.
V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 20 tablet
Hmotnost: 30 g
Země původu: Rumunsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: