BrainMax Berberin

409 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
24.7.2024

Berberin je bioaktivní sloučenina, kterou lze získat z různých rostlin. BrainMax Berberin je získáván z dřištálu. Dřišťál pozitivně působí na kardiovaskulární systém, protože optimalizuje hladinu cholesterolu a glukózy v krvi. Dále se podílí na normálních funkcích močového a reprodukčního systému, činnosti jater, zdraví pokožky a příznivě působí na trávení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Berberine pro normální činnost srdce

Berberine má dlouhou historii používání v konvenční čínské medicíně. Jde o bioaktivní sloučeninu, kterou lze získat z několika rostlin. BrainMax Berberin pochází z rostliny jménem dřišťál. Má žlutou barvu a často se používá jako barvivo. Dřišťál napomáhá k normální činnosti kardiovaskulárního systému, protože přispívá k nižší hladině cholesterolu v krvi. Vliv má také na normální činnost jater, močové ústrojí, reprodukční systém a trávení. Doporučujeme míchat se sladším nápojem, protože prášek je velmi hořký.

  • Podporuje normální trávení.
  • Podporuje kardiovaskulární systém.
  • Snižuje hladinu cholesterolu v krvi.
  • Pozitivně působí na močový systém a reprodukční funkce.
  • Přispívá k normální hladině glukózy v krvi.
  • Podporuje činnost jater.
  • Přispívá k lepšímu stavu pokožky.

Dávkování

1 kapsle denně. Balení obsahuje 90 dávek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 90 rostlinných kapslí
Složení: Berberin hydrochlorid. Bez obsahu balastních látek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BrainMax je česká společnost specializující se na výrobu doplňků stravy a potravin s pozitivními účinky na zdraví. Při vývoji jejich doplňků stravy je kladen důraz na vědecky ověřený přístup a využívání surovin nejvyšší kvality pro dosažení maximální účinnosti těla. V oblasti výroby potravin je firma BrainMax zaměřena na udržitelný původ surovin, což zajišťuje nejen kvalitu potravin, ale také prospěšné účinky pro tělo.

Zvolení BrainMax může poskytnout podporu zdraví s důrazem na kvalitu a vědecky ověřené postupy.