CARUN Lístky konopí

159 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Konopné lístky - Cannabis Sativa pro přípravu teplého nápoje jsou pěstovány v regione Liptova bez použití hnojiv a pesticidů. S obsahem až 6% květin. Více

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konopné lístky

Cannabis Sativa pro přípravu teplého nápoje jsou pěstovány v regione Liptova bez použití hnojiv a pesticidů. Konopné lístky jsou nedrcené části rostliny šetrně balené, tím je zajištěna kvalita všech obsažených látek. Konopí se využívá k přípravě teplého nápoje již tisíce let, přispívá ke zklidnění mysli, k lepšímu spánku a má další blahodárné účinky na organismus. Z lístků konopí si také můžete připravit obklady nebo si omývat vlasy konopnou vodou stejně jako se omývají vodou kopřivovou. Vlasy budou zářivější, získají na síle a i zpevní, protože konopí působí jako přírodní tužidlo. Vhodné zvláště pro jemné vlasy.

Doporučený návod k přípravě čaje:

Jedna až dvě čajové lžičky na jeden šálek 250 ml, zalijte vroucí vodou a nechte 5 -10 minut louhovat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné čaje
Hmotnost: 40 gramů
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Carun Pharmacy s.r.o. je českou společností nabízející široký sortiment produktů z konopí s obsahem přírodního kanabidiolu (CBD), které vyváží do řady zemí po celém světě.

Všechny produkty jsou vyráběny za přísných podmínek správné výrobní praxe a v souladu s platnou legislativou České republiky a Evropské unie. Zárukou kvality je také kontinuální dostupnost vlastního konopí pěstovaného v podhůří Krkonoš společností Konopro s.r.o., jež je od roku 2017 součástí Carun Pharmacy s.r.o. a zároveň je největším pěstitelem a zpracovatelem technického konopí v České republice. 

CARUN PHARMACY s.r.o.
Plzeňská 47
252 19 Chrášťany
Česká republika

IČO: 29452996
DIČ: CZ29452996
Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze oddíl C, vložka 298159