ENERGY Spiron

329 Kč –23 %
spiron
329 Kč –23 % 253 Kč
Skladem, ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
7.8.2020

Přípravek obsahuje harmonickou kombinaci nejčistších éterických olejů a bioinformací. Je sestaven podle poznatků aromaterapie, psychotroniky, fytoterapie a biorezonance. Spiron spray ovlivňuje zejména dráhu plic, srdce, žlučníku, ale do určité míry i další energetické dráhy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dostávají Vaše průdušky a plíce zabrat? Trpíte bolestmi hlavy a chcete lépe spát? Potřebujete posílit imunitní systém? Přírodní Spiron spray Vám pomůže chytit druhý dech. 

Jak Spiron spray funguje?

Spiron spray ovlivňuje zejména dráhu plic a žlučníku. Podílí se ale i na harmonizaci dalších energetických drah. Pomáhá především při potížích s dýcháním jakéhokoliv původu – od nachlazení a bronchitidy přes astma až po kuřácký kašel. Přispívá k celkovému uklidnění organizmu a navozuje klidný spánek. Zvyšuje obranyschopnost a lze jej užít i pro zlepšení zdravotního stavu při depresích, neurastenii a celkovém vyčerpání.

Náš tip: Vyskytujete se v místnosti, kde se kouřilo nebo kouří? Díky Spironu se Vám i tehdy může dýchat o něco snáz! 

Jak Spiron používat?

Pro inhalaci přípravek protřepte a krátkým stisknutím pumpičky stříkněte na čistý kapesník.
Pro užití v místnosti přípravek stříkněte do volného prostoru. Před užitím se přesvědčte, že tryska nemíří nikomu do očí.

Co ještě potřebujete vědět?

Spiron je určený k zevnímu použití. Nevystavujte vysokým teplotám a chraňte před mechanickým poškozením. Prázdné obaly nepropichujte, ani nevhazujte do ohně.  Ukládejte mimo dosah dětí! 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiseptické přípravky
Balení: 50 ml
Forma produktu: Sprej
Na jakou část těla: Plíce, Průdušky, Žlučník
Zdravotní problém: Bolesti, Deprese, Nachlazení
Značka: Energy
Objem: 50 ml
Složení: Směs přírodních olejů (citrónový, eukalyptový, mátový, santalový, myrtový, smrkový, kafrový, lavadino, olej z kadidla, olej z balzámové máty, olej ze zeravu západního) a ethanol 87%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: