ENERGY Fytomineral

588 Kč –23 %
ENERGY Fytomineral
588 Kč –23 % 452 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
30.10.2020

Regeneruje především dráhu tzv. tří zářičů, sleziny, žaludku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, šlachosvalových drah včetně dráhy řídicí a dráhy početí. Prostřednictvím všech těchto důležitých bodů ovlivňuje stav celého našeho těla. Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jste často unavení a dá Vám práci se vůbec přinutit k jakékoliv aktivitě? Sportujete, baví Vás to, ale po každém výkonu padáte vyčerpáním? Máte náročné zaměstnání, v němž se nezastavíte? Seznam doporučených látek, které byste měli denně užívat, by vydal na knihu? Všechny je můžete mít v jediném přípravku – ENERGY Fytomineral, doplňku stravy ve formě koncentrovaného koloidního roztoku.

Fytominerál je koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů s bioinformacemi, které posilují aktivitu produktu. Obsahuje více než 60 minerálů a stopových prvků, jež jsou pro organismus maximálně vstřebatelné (až z 98 %).

Jak to funguje?

Fytomineral regeneruje především dráhu tzv. tří zářičů, sleziny, žaludku, močového měchýře, dráhu pojivovou a celou řadu různých spojnic, šlachosvalových drah včetně dráhy řídicí a dráhy početí. Prostřednictvím všech těchto důležitých bodů ovlivňuje stav celého našeho těla.
Protože obsahuje v přírodní formě i prvky užitečné pro diabetiky (vanad, chróm, mangan, zinek), může napomoci urychlené regeneraci slinivky. 


Složení ve roztoku podle množství:

200 mg
Hořčík (oxid hořečnatý). Přispívá k odstranění únavy a elektrolytické rovnováze. Napomáhá k normalizaci činnosti nervové soustavy, svalů, syntéze bílkovin a procesu dělení buněk. Optimální hladina hořčíku ve Vašem těle pomáhá chránit Vaše kosti a zuby.

87 mg
Hliník

60 mg 
Draslík. Napomáhá k normální činnosti svalů i nervové soustavy a k udržení normálního krevního tlaku.

30 mg 
Vápník (fosforečnan vápenatý). Důležitý pro normální růst, vývin a kvalitu kostí a zubů nejen u dětí. Ovlivňuje srážlivost krve a energetický metabolismus. Železo (fumarát železnatý). Přispívá k rozvoji poznávacích funkcí u dětí. Napomáhá optimálnímu přenosu kyslíku v těle u všech věkových skupin. Napomáhá odstranit únavu a posilovat imunitní systém. Podílí se na procesu správného dělení buněk. 
Síra 
Sodík

6 mg 
Chlór

3 mg
Fosfor. Potřebný pro zdravý růst a vývoj kostí u dětí. Přispívá k normální funkci buněčných membrán a normalizuje energetický metabolismus. Přispívá k udržení zdravého chrupu.

2 mg
Mangan. Pomáhá k vyrovnanému energetickému metabolismu. Přispívá k normální tvorbě pojivových tkání a ochraně buněk před oxidativním stresem.

1 mg
Křemík (oxid křemičitý)
Praseodym 
Neodym

0,6 mg
Zinek (oxid zinečnatý, glukonát zinečnatý). V těle přispívá k vyrovnání kyselého a zásaditého prostředí. Napomáhá k normálnímu metabolismu sacharidů a makroživin i ke vstřebávání vitamínu A. Přispívá k syntéze bílkovin a normálnímu stavu kostí, vlasů, pokožky a nehtů. Napomáhá chránit buňky před oxidativním stresem a podílí se na procesu jejich dělení. Přispívá k normální syntéze DNA, plodnosti a reprodukci.

0,5 mg
Lithium
Tellur 
Wolfram
Thorium
Cer

0,4 mg
Stroncium
Rubidium
Měď (síran měďnatý, sulfát měďnatý). Přispívá k udržení normálního stavu pojivových tkání a nervové soustavy. Napomáhá k pigmentaci vlasů a pokožky. Přispívá k normálnímu přenosu železa v těle i k ochraně buněk před oxidativním stresem.

0,2 mg
Nikl

0,1 mg
Galium
Hafnium
Europium
Terbium
Kobalt 
Niob
Iridium
Dysprozium
Skandium
Zirkonium
Samarium
Erbium
Molybden. Přispívá k normálnímu metabolismu sirných aminokyselin.

0,08 mg
Bór
Chrom (pikolinát, chlorid 6-hydrát, chlorid chromitý). Přispívá k normálnímu vstřebávání makroživin, napomáhá udržení normální hladiny glukózy v krvi.


0,05 mg
Bizmut
Palladium
Rhodium
Lanthan
Germanium
Vanad
Platina
Ruthenium
Gadolinium
Indium
Osmium
Rhenium
Holmium
Yterbium


0,03 mg
Antimon
Zlato


0,02 mg
Selen (seleničitan sodný, selenan sodný). Přispívá k normálnímu stavu vlasů a nehtů. Napomáhá ke správnému fungování imunitního systému a štítné žlázy i k normálnímu vývoji spermií. Napmáhá chránit buňky před oxidativním stresem.


0,01 mg
Ytrium
Lutecium
Beryllium
Titan


0,005 mg
Cesium
Thalium


0,002 mg
Baryum

Přídatné látky: 100% minerální voda (koloidní roztok minerálů)

Jak Fytomineral užívat?

Děti od 3 do 12 let přibližně 15 kapek 2x denně. Děti starší 12 let a dospělí 15 kapek 3x denně.

Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Vhodné pro diabetiky.

Způsob podávání:

Před každým použitím protřepte. Rozmíchejte ve sklenici vody a vypijte, nejlépe po jídle.

Nápoj pro regeneraci vlasů a pleti:

15 kapek do ½ litru vody.

Iontový nápoj

Po fyzické zátěži či tréninku 15 kapek do sklenice vody.


Náš tip pro první pomoc při regeneraci nehtů:
Po každém odlakování nebo při lomivosti a špatné kvalitě potřete každý nehet koncentrovaným roztokem.

Fytomineral můžete přidat do krémů a pleťových masek.

Po 3 týdnech užívání Fytomineral roztoku udělejte vždy 1 týden pauzu.

V případě přechodného zhoršení stavu je třeba dávkování snížit, dokud se situace nezlepší, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. Je vhodné přípravek doužívat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci). Nenechte se odradit, objeví-li se během užívání příznaky dřívějších onemocnění. Ve skutečnosti jde o pozitivní odpověď organismu signalizující, že probíhá proces uzdravování!

Způsob skladování:

Fytomineral ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě 10 – 25 °C, chraňte před mrazem.
Fytominerál je možné přidat do krémů a masek. Před použitím protřepejte. Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Při přechodném zhoršení snižte dávkování na minimum a dávkujte po kapkách i v delších intervalech než jeden den. Po zlepšení opět zvýšíme dávkování. V užívání nepřestáváme, neboť se jedná o zpětný regenerační proces, při kterém se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je pouze pozitivní regenerační reakce.

Balení:

Upozornění:

Doplněk stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Vhodné pro diabetiky. Případný sediment není na závadu. Fytomineral je 100% přírodní produkt a jednotlivé obsahy prvků mohou kolísat. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není náhrada pestré stravy. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte uzavřené, v suchu a temnu, při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 100 ml
Forma produktu: Krém
Na jakou část těla: Pleť, Zuby, Žaludek
Obsah minerálů: Draslík, Hořčík, Selen, Vápník, Zinek, Železo
Objem: 100 ml
Účinné ingredience: Koncentrovaný koloidní roztok přírodních minerálů.
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
H Avatar autora | 15.5.2020
spokojenost
5
SF Avatar autora | 10.5.2020
Produkt mi veľmi pomohol, nahradil mi chýbajúce minerály v tele a tým sa mi zlepšila pokožka na rukách.
5
NS Avatar autora | 24.4.2020
Super

Sídlo podnikání: Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195

Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. prověřila zveřejněné informace, nemůže se však zaručit za jejich správnost, úplnost a aktuálnost. Jakékoli ručení a nároky na odškodnění jsou vyloučeny. V případě propojení hypertextovými odkazy se jedná výhradně o cizí obsahy, za které nepřebírá společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. žádnou odpovědnost. Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městkým soudem v Praze, oddíl B, vložka 20404.