ENERGY Audiron

330 Kč –23 %
ENERGY Audiron
330 Kč –23 % 254 Kč
Skladem, ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2020

Audiron ovlivňuje zejména dráhu tří zářičů a tlustého střeva, nejvíce však jejich odbočky, jež procházejí místy, v kterých se objevují záněty středního ucha a opary. Disharmonie v těchto drahách se projevuje i určitými syndromy, jako jsou některé poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty a celá řada dalších potíží, které již nesouvisejí s uchem, ani s ústy. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kdy Audiron pomáhá:

při zánětech středního ucha, oparech
pro běžné čistění uší po koupeli
má protizánětlivé, antiseptické, antibakteriální a antivirové účinky
má příznivé účinky na poruchy sluchu, hučení v uších, otoky za ušima, záněty

Produkt Audiron obsahuje:

Kakost smrdutý - při vnějším použití účinkuje na otoky a tlumí výskyty ekzémů a akné. Působí svíravě a používá se při léčbě ušních zánětů.
Jitrocel kopinatý - zevně se používá pro své protizánětlivé účinky na špatně se hojící rýny a vředy. Používá se také při léčbě ušních zánětů, nebo zánětů nehtových lůžek. Má silné protiplísňové účinky.
Kostival lékařský - urychluje hojení kostí, tkání, pohmožděnin, hematomů, bércových vředů hemoroidů a různých ran. Obsahuje vysoce hojivý alantoin a mnohé účinné látky.
Sadec konopáč - má silné imunomodulační účinky, zevně se užívá na omývání hnisavých a nehojících se ran, bércových vředů apod.
Lichořeřišnice větší - působí bakteriostaticky (silné přírodní antibiotikum) proti stafylokokům, streptokokům, salmonelám a dalším druhům bakterií. Zevně lze využít i proti padání vlasů a pro podporu jejich růstu.
Jírovec maďal - má protizánětlivé účinky. Tlumí a odstraňuje otoky, pozitivně působí na pružnost a pevnost cévních stěn. Používá se při zánětech, angínách, hemoroidech, otocích.
Krvavec toten - má výrazné stahující, antiseptické a protizánětlivé účinky. Zevně se užívá jako kloktadlo při krvácení dásní i při angíně, přikládá se na vředy i rány.
Komplex bioinformací - působí protizánětlivě, protihorečnatě, antibakteriálně a antialergicky. Má protivirové a analgetické účinky. Bioinformace jsou frekvence, které napodobují řídicí frekvence podkorových center mozku, regulujících vegetativní nervovou soustavu a činnost vnitřních orgánů. Jejich působením dochází k vyrušení negativních informací a vyvolání zpětného regeneračního procesu.
Jablečný ocet - pro své výrazné hojivé a protiplísňové účinky se využívá při různých zánětlivých stavech, oparech i plísních. Snižuje bolest a odstraňuje svědění.
Myrhový a geraniový olej - mají hojivé, antiseptické, adstringentní a protizánětlivé účinky.
Ricinový olej - při zevní aplikaci má hojivé účinky, příznivě působí na bradavice a napomáhá přirozené regeneraci pleti.
Vitamín E - jeden z nejsilnějších přírodních antioxidantů. Při vnější aplikaci pomáhá chránit pokožku před vedlejšími účinky slunečního záření a zlepšuje hojení ran.

Doporučené kombinace napomáhají:

při bolestech zubů: Artrin - potírejte tváře v místě bolesti zubů
při hučení, pískání a šumění v uších a poruchách sluchu: vnitřně užívejte Korolen, Renol, případně King Kong
při oparech a u některých typů bradavic můžete ošetření doplnit potíráním přípravkem Drags Imun
při problémech s onemocněním kůže (plísňové onemocnění, především nohou): Protektin

Složení:

bylinný extrakt, jablečný ocet, myrhový olej, geraniový olej, ricinový olej, vitamín E; Extrakty z bylin: kakost smrdutý (Geranium robertianum), jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata), kostival lékařský Symphytum officinale), sadec konopáč (Eupatorium cannabinum), lichořeřišnice větší (Tropaeolum majus), jírovec obecný (Aesculus hippocastanum), krvavec toten (Sanguisorba officinalis)

Dávkování:

Aplikujeme na postižená místa podle potřeby i několikrát denně (kapáním nebo potíráním hygienickým tamponkem s nakapaným Audironem). Při bolestech uší, zánětu středního ucha: nakapeme do ucha 1-3 kapky Audironu a zasuneme dovnitř tampon z buničité vaty dostatečně nasáklý Audironem. Když tampon vyschne, proces opakujeme. Pro očistu uší: nakapeme do ucha pár kapek Audironu a zbytek roztoku, který volně vyteče z ucha, pouze usušíme. Pro výplachy při bolestech zubů, krvácení dásní a bolestech v krku: je možné nakapat Audiron do vody (30 kapek do 1000 ml vody - pozor, roztok pění), roztokem vyplachovat ústa a kloktat (při kloktání značně pění, roztok nepolykáme). Při bolestech zubů a krvácení z dásní je také vhodná přímo lokální aplikace neředěného Audironu.

Upozornění: Určeno pouze k zevnímu použití. Před použitím protřepejte. Vážnější potíže nebo nezlepšení stavu konzultujte s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiseptické přípravky
Na jakou část těla: Uši, Zuby
Obsah vitamínů: Vitamín e
Účinky: Antiseptické, Protizánětlivý
Vlastnost: Antibakteriální, Antioxidační, Antivirový
Ostatní kategorie: Akné, Ekzém, Záněty, Bolesti, Opary
Účinné ingredience: Bylinný extrakt (jitrocel kopinatý, kakost smrdutý, kaštan koňský, kostival lékařský, krvavec toten, lichořeřišnice větší, sadec konopáč), ricinový olej, éterické silice (myrhová, geraniová), vitamin E, extrakt z myrhy.
Balení: 30 ml
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MM Avatar autora | 19.9.2020
Audiron používáme doma mnoho let, nesmí chybět v domácí lékárničce. Na bolesti uší je nejlepší.
5
LK Avatar autora | 15.7.2020
Skvely produkt, mame mnohokrat ozkouseno na bolesti ousek u deti. Doporucuji.