ALBEENA Propolisová tinktura

109 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (2 ks)
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Propolisová tinktura Albeena® je přírodní produkt získaný macerací propolisu v alkoholovém roztoku. Má příjemnou aromatickou vůni. Pro organismus je snadno vstřebatelná a rychle působí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Propolisová tinktura Albeena® je přírodní produkt získaný macerací propolisu v alkoholovém roztoku. Pro organismus je snadno vstřebatelná a rychle působí.

Propolis je včelí produkt a čistě přírodní látka, jehož základem je pryskyřice, kterou včely sbírají z květů, listů, stonků a pupenů rostlin a dále ji upravují výměšky svých žláz.

Hlavní funkcí propolisu je zajišťovat a udržovat antiseptické (antibakteriální) prostředí v úlu. Včely používají propolis k ochraně larev i sebe samých před mikroorganismy (viry, bakteriemi a plísněmi) a využívají ho jako zdroj dezinfekce a vytvoření sterilního prostředí uvnitř úlu. Používají ho také jako tmel k zalepení různých otvorů a drobných prasklin.

Propolis má příjemnou aromatickou vůni a lidé ho znají odpradávna. Staří Řekové, Římané a Egypťané si byli vědomi léčivých vlastností propolisu a hojně ho využívali jako léčebný prostředek.

Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska. První včelí produkty Albeena® byly na trh uvedeny v roce 2010 a navazují na tradiční včelařství s důrazem na respektování přírody a výživné síly čistých nezpracovaných produktů získaných přímo z včelích úlů. Při vzniku těchto produktů se využívají nové poznatky, výzkumy a testování, aby byla vždy zachována jejich vysoká kvalita.

Použití: 

K vnitřnímu i zevnímu užití.

Doporučené dávkování: 

Pro vnitřní užití nakapejte 10 kapek 3krát denně do medu nebo zřeďte v 50 ml vody či mléka a vypijte. Dětem starším 7 let se propolisová tinktura podává v počtu 3-7 kapek (dle věku) 3krát denně.

Pro vnější použití naneste tinkturu na obklady nebo lokálně na pokožku. Pro výplachy a kloktání se doporučuje roztok zředěný v převařené a vychlazené vodě v poměru 1:5.

Součástí lahvičky je dávkovací kapátko.

Skladování:

Skladujte při pokojové teplotě, mimo dosah vlhkosti a přímého slunečního světla.

Upozornění: 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy nebo pro osoby se zákazem nebo omezením užívání alkoholu. Ukládejte mimo dosah dětí.
V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Antiseptické přípravky
Složení: propolis 30 %, ethanol 70 %
Balení: 20 ml
Země původu: Rumunsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: