Vážení zákazníci, vzhledem k velké vytíženosti přepravních služeb, může docházet k výraznému zpoždění vašich zásilek. Prosíme, nenechávejte objednávky na poslední chvíli. Děkujeme za pochopení.

ENERGY Tribulus terrestris forte

536 Kč –23 %
ENERGY Tribulus terrestris forte
536 Kč –23 % 412 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
4.12.2020

Zvyšuje výkonnost, vytrvalost, vitalitu, obranyschopnost a další.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tribulus terrestris forte je bioinformační přípravek obsahující koncentrovaný rostlinný extrakt z nati kotvičníku zemního.

Použití:

* Zvyšuje výkonnost, vytrvalost, vitalitu, obranyschopnost
* Přispívá k přeměně tělesného tuku na svalovou hmotu
* U mužů zvyšuje hladinu testosteronu, u žen estrogenu – především u lidí starších 40 let, kdy jejich množství
začíná klesat
* Je vhodný u premenstruačního syndromu a v menopauze, tlumí návaly horka, proměny nálad, podrážděnost,
nespavost a napětí
* Úspěšně zpomaluje rozvoj osteoporózy ve vyšším věku
* Pomáhá při problémech s prostatou a poruchách plodnosti
* Působí pozitivně na libido, má afrodiziakální účinky
* Příznivě ovlivňuje trávení – zvyšuje vylučování žluče, stimuluje sekreci žaludečních šťáv a zlepšuje peristaltiku
střev
* Má vliv na hospodaření s vodou – působí močopudně, rozpouští ledvinové a močové kamínky, pomáhá při
urologických i ledvinových chorobách
* Snižuje množství cholesterolu, tuků a cukrů v krvi
* Zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy, snižuje krevní tlak, upravuje srážlivost krve, užívá se na kardiovaskulární
onemocnění
* Harmonizuje činnost štítné žlázy
* Posiluje nárůst sebedůvěry, empatie k druhým lidem a vnitřního klidu.

Podle principů TČM Tribulus terrestris ovlivňuje především energetické dráhy jater, žlučníku, srdce, tenkého střeva, sleziny a žaludku, významně ale také ovlivňuje dráhu ledvin.

Účinky:

Hormonální systém
Tribulus terrestris je nejvíce žádán a propagován díky svému nezaměnitelnému vlivu na hormonální systém. Populární je zejména jako afrodiziakum – u mužů zvyšuje hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu až o třetinu a obdobně u žen zvyšuje hladinu estrogenů, což by se mělo u obou pohlaví projevit významným vzrůstem sexuálního libida. U mužů dochází ke snížení pocitu vnitřního neklidu a k růstu svalové hmoty, u žen pak ke zmírnění klimakterických obtíží a snížení množství tělesného tuku. Blahodárné účinky této rostliny jsou prokázané zvláště u starších mužů a žen, u kterých postupně klesá hladina pohlavních hormonů. Ženám ve vyšším věku navíc hrozí riziko osteoporózy (mnohem častěji než u mužů), což je dáno právě hormonálními změnami, úbytkem estrogenu s následným řídnutím kostí. Tento proces kotvičník úspěšně zpomaluje. Harmonizuje také činnost štítné žlázy a pomáhá při problémech s prostatou a poruchách plodnosti. Kotvičník působí i na mladší jedince a jeho užívání nemá oproti podobným chemickým přípravkům žádné vedlejší účinky, ani při podání velmi vysokých dávek.
Metabolismus
Při pravidelné konzumaci kotvičníku znatelně klesá množství cholesterolu, lipidů a cukrů v krvi. V kombinaci s fyzickou aktivitou přispívá k přeměně tělesného tuku na svalovou hmotu. Má pozitivní vliv na výkonnost, vytrvalost, vitalitu a obranyschopnost. Zlepšuje krevní oběh, rozšiřuje cévy a snižuje krevní tlak, upravuje krevní srážlivost. Působí též močopudně, rozpouští ledvinové a močové kamínky a pomáhá při urologických i ledvinových chorobách. Zvyšuje vylučování žluče, stimuluje sekreci žaludečních šťáv a zlepšuje peristaltiku střev.
Psychika
Nárůst sebedůvěry, empatie k druhým lidem a vnitřního klidu také neodmyslitelně patří k příjemným přednostem této rostliny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Balení: 30 ml
Forma produktu: Kapky
Na jakou část těla: Ledviny, Žaludek
S obsahem: Kotvičník
Objem: 30 ml
Účinné ingredience: Extrakt Tribulus terrestris.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Sídlo podnikání: Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195

Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. prověřila zveřejněné informace, nemůže se však zaručit za jejich správnost, úplnost a aktuálnost. Jakékoli ručení a nároky na odškodnění jsou vyloučeny. V případě propojení hypertextovými odkazy se jedná výhradně o cizí obsahy, za které nepřebírá společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. žádnou odpovědnost. Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městkým soudem v Praze, oddíl B, vložka 20404.