ENERGY Annona Forte

449 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Annona muricata forte je koncentrovaný rostlinný extrakt obsahující Annona muricata. Pro svou výraznou charakteristiku je ideální užívat Annonu muricata forte samostatně. Annona muricata je též známá pod názvem graviola. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Annona muricata 

Hlavní látky obsažené v celé rostlině jsou tzv. anonové acetogeniny. 

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.

Jak Annona muricata forte používat?

Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin!


Doporučené dávkování

2–7 kapek 1–3x denně. Annona muricata forte je, díky svým vlastnostem, ideální pro užití v cyklech nepřekračujících 30 dní. Opakování těchto cyklů je doporučeno nejvíce 2-3x ročně. 

Nepřekračujte denní dávkování! 

Pokud lékař doporučí dlouhodobější užívání, doporučujeme užívat společně s probiotickými produkty pro optimalizaci střevní mikroflóry. 

Složení Annona muricata forte

vysoce koncentrovaný extrakt Annona muricata 90 % (0,31 ml), voda, celulóza – zahušťovadlo, xanthan – zahušťovadlo, kyselina citronová- regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant.

Nežádoucí účinky

Annona muricata forte nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy. 

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. V době těhotenství a kojení nepoužívejte. Nevhodné pro osoby s velmi nízkým krevním tlakem. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. 

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.

Minimální trvanlivost do data uvedeného na spodní straně krabičky a na etiketě. Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření.


Zkušenosti a recenze z internetu s Annona Forte Energy

5 zákazníků doporučuje tento produkt

Annona muricate forte hodnoceni energy kobao

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Forma produktu: Kapky
Objem: 30 ml
Účinné ingredience: Extrakt Annona muricata
Složení: vysoce koncentrovaný extrakt Annona muricata 90 % (0,31 ml), voda, celulóza – zahušťovadlo, xanthan – zahušťovadlo, grapefruitový extrakt 0,22 %, sorbát draselný – konzervant
5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 23.10.2023
Užívá manžel, je spokojený

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195