ENERGY Drags Imun mýdlo

138 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.5.2024
  • regenerace, hojení, obnova
  • potíže virového původu
  • alergické reakce

Detailní informace

Detailní popis produktu

Drags Imun mýdlo

Drags Imun mýdlo obsahuje pryskyřici ze stromu Croton lechleri,známou také pod názvy “dračí krev” a Sangre de Drago. Dračí krev obsahuje velké množství antioxidantů, alkaloid taspin, tanin a další látky, díky kterým má své výjimečné protizánětlivé a hojivé účinky. 

  • regenerace, hojení a obnova kůže 
  • úleva při hemoroidech
  • urychlení hojení ran, kůže a sliznic 
  • zánětlivé vřídky 
  • popáleniny 1. stupně, tj. zčervenání 
  • hmyzí kousnutí 

Drags Imun přírodní mýdlo 

Drags Imun mýdlo je velice vhodné také k ošetření všech povrchových ran a kožních defektů, zastavuje krvácení (od drobných ranek až po bércové vředy), má stahující účinky. Drags Imun mýdlo není vhodné na otevřené rány, ale až ve fázi, kdy se rány zacelí prvotní hojivou tkání. 

Nežádoucí účinky:

Drags Imun mýdlo nemá žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dračí krev mýdlo
S obsahem: Dračí krev
Balení: 100 gramů
Složení: Sodium Palmate, Sodium Palm Kernelate, Aqua, Glycerin, Sorbitol, Palm Kernel Acid, Propylene Glycol, Sodium Chloride, Croton lechleri, Potassium Palmate, Potassium Palm Kernelate, Pentasodium Pentetate, Tetrasodium Etidronate
Účinné ingredience: Pryskyřice stromu Croton lechleri.
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JV Avatar autora | 12.10.2021
jsem velmi spokojená všem doporučuji
5
EH Avatar autora | 19.8.2021
Jsem velmi spokojená s tímto obchodem.Rychlé dodání a také dobrá cena.
5
E Avatar autora | 11.8.2021
Rychlé dodání a nízké poštovné.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195