ENERGY Imunovet

460 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.5.2024

Imunovet je přírodní antibiotikum. Obsahuje pryskyřici ze stromu Croton lechleri, který roste v povodí Amazonky v jihoamerickém Peru. Indiáni jej nazývají Sangre de Drago neboli Dračí krev.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dračí krev má mnohonásobně silnější antibiotický účinek než penicilin. I díky tomu patří k nejprozkoumanějším rostlinám v Peru. Vědci ze Západu se věnují výzkumu této látky již od 60. let 20. století.

Působí antivirově, antibakteriálně, antimykoticky, tonizačně i jako antioxidant. Aktivuje krvetvorbu a buněčnou imunitu, čímž napomáhá při hojení a regeneraci ran, tkání, sliznic a kůže. Podporuje také obranyschopnost organismu.

Zvířatům pomůže při těžkých a dlouhotrvajících infekcích, které jsou odolné i vůči antibiotikům. Je ideální na všechny typy ran (vnitřní i vnější aplikace). Tím, že stahuje okraje rány k sobě, má také podíl na minimalizaci jizev. Pomáhá i při horečkách, leukémii a nádorových onemocněních. Používá se také u zvířat v rekonvalescenci.

Preparát můžete zvířeti podat napřímo. Pokud to není možné, lze doporučenou dávku nakapat na pamlsek nebo do jídla. Případně i do malého množství vody.
Veškeré další informace o používání tohoto preparátu, jeho složení a dávkování, najdete níže na této stránce.


Použití:

V závorce je vždy uveden pomocný preparát, který účinky Imunovetu podpoří.
Pomocné preparáty nejsou podmínkou pro funkčnost Imunovetu.

Pro všechny druhy zvířat:

  • Přírodní antibiotikum, které je možné aplikovat nejen vnitřně, ale i přímo do rány (pomocný preparát Kingvet)
  • Při těžkých dlouhotrvajících infekcích, které jsou odolné i vůči antibiotikům (pomocný preparát Kingvet)
  • Při horečce
  • Na hojení všech typů ran - vnitřní i vnější aplikace (pomocný preparát Kingvet)
  • Stahuje okraje rány k sobě a působí tak na minimalizaci jizvy (pomocný preparát Kingvet)
  • Pomocný prostředek při nádorových onemocněních (pomocný preparát Cytovet)
  • V rekonvalescenci na obnovu postižených orgánů (pomocné preparáty Kingvet, Gynevet)
  • Při leukóze / leukémii (pomocný preparát Korovet)
  • Působí jako imunomodulátor, který mění a ovlivňuje imunitní mechanismy. V tomto případě tlumí patologickou imunitu (poškozování vlastních buněk) a aktivuje fyziologickou (přirozeně zdravou) imunitu (pomocný preparát Regavet)

Preventivní použití:

Zabránění předčasnému stárnutí orgánů a tkání – urychlení fyziologické obměny

Doporučené dávkování:

Podávejte bez přestávky nejdéle po dobu 3 týdnů.
Reakce organismu na koncentrát je individuální. Ve většině případů poznáte změnu již za 3 dny. Poté se může zdravotní stav vrátit na začátek a teprve pak se pomalu zlepší, ale již s dlouhodobým účinkem. Dlouhodobé zdravotní problémy vyžadují aplikaci 2 x 3 týdny s minimálně týdenní pauzou.

Dávkujte dle hmotnosti zvířete:

Drobná zvířata do 2 kg: 2 – 3 x denně 1 kapka
2 - 50 kg: 1 – 3 x denně 1 - 2 kapky na každých i započatých 10 kg hmotnosti
Nad 50 kg: 1 - 2x denně 4 - 6 kapek na každých i započatých 50 kg hmotnosti
Po 3 týdnech užívání následuje jeden týden pauza.

Imunovet dráždí prázdný žaludek. Podávejte jej proto vždy během krmení anebo po něm.
V období užívání přípravku zajistěte zvířeti dostatečný přísun vody.

Při vnějším použití potírejte postižená místa.


Doporučení veterináře:

Imunovet používám prakticky po všech operacích. Pomáhá i v případech rezistence bakteriálních původců na antibiotika. Účinný přípravek k hojení všech ran, včetně infekčních.

MVDr. Petr Hrabák
mvdrhrabak.cz/

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární přípravky
S obsahem: Dračí krev
Objem: 30 ml
Složení: 100% pryskyřice Crotonu lechleri
5
18x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 17.1.2024
Zatím ve fázi zkoušení
5
RP Avatar autora | 18.11.2023
Zatím zkoušíme,ale na otevřené rány funguje,tak doufám,že bude fungovat i na bulku.
5
P Avatar autora | 17.11.2023
Dáváme morčátku na operační ránu, která se začíná po aplikaci hojit + kapičku do pusinky s vitamíny na podporu imunity po odstranění velkého nádoru v děloze.
1
Avatar autora | 19.10.2023
+ dobře se dávkuje
+ výborné složení
+ poměr cena výkon

5
Avatar autora | 17.10.2023
Použito na rány, které se skoro měsíc ne a ne zahojit. Po aplikaci se již první dny začala rána pěkně zacelovat.
5
MR Avatar autora | 8.5.2023
Zatím nevyzkoušeno, ale určitě to bude skvělý pomocník
5
Avatar autora | 23.4.2023
+ snadné podání

Máme fenku 13 let. Pokašlává, původně brala antibiotika od veterináře. Kašel se bohužel vrátil, tak abychom šetřili její játra, rozhodli jsme se pro tyto kapky a nelituji. Sice to chvíli trvá, ale zabírají. Jen musíte dodržet dávku a délku kůry.
5
HB Avatar autora | 19.4.2023
Kapky pro fenu, která mívá opakovaně problémy se záněty zvukovodu. Při užívání tohoto produktu je dlouhodobě bez problémů. Doporučuji
5
KH Avatar autora | 14.12.2022
výborný produkt, používáme dlouhodobě u psa na chronickou rýmu a podporu imunity. Psovi v jídle nevadí.
5
MV Avatar autora | 29.10.2022
zatím ještě nevíme
5
RH Avatar autora | 28.7.2022
Koupila jsem pro pejska ,který trpí záněty meziprstí. Antibiotika od veterináře nám přestaly již zabírat a proto jsem se rozhodla podle positivních recenzí zkusit Dračí krev .Zatím bereme kapičky druhý týden. V prvním týdnu asi po 4 dnech jsem viděla zlepšení.Přestal kulhat a zánětlivá bulka se zmenšila. Nyní se mi zdá ,že je to zatím stále stejné, ale uvidíme až dokončíme celou kúru. Při chronických zánětech se má opakovat ještě jednou 3týdenní kúra. Doufám ,že mu to pomůže, zatím je brzo hodnotit.Podávám mu kapky přímo nakapané na můj prst, nemá s tím problém ,hezky to slízne a dávám mu je i na nemocné meziprstí.
5
HB Avatar autora | 13.7.2022
Pomohl má při léčbě opakovaných zánětů ucha a u jiného zvířete s léčbou kožních problémů. Výborné kapky, nesmí doma chybět.
5
JB Avatar autora | 3.6.2022
Te to produkt zachránil mého kocourka. Je nakazen z období kojení nevylecitelnym virem od své matky a jeho zdravotní problémy vyžadovaly neustále antibiotika od 10 týdnů věku po dobu 8 měsíců porad dokola . Jediná šance jak uvést virus do klíčového stadia bylo navýšit kocourkovo imunitu. To ale neslo když byl neustále pod léky na zánět dásní , který způsobuje prave tento virus. Pak jsem objevila léky IMUNOVET a VIROVET. Vrátily nám štěstí a naději , ze kocourek může šťastně zit i s tímto virem. Nyní už je téměř 3 měsíce bez antibiotik. Přípravek nakapu do kočičího snacku a kocourek se na to úplně těší . Doporučuji .
5
JH Avatar autora | 31.5.2022
Úžasný prostředek, napůrostá spokojenost.
5
Avatar autora | 3.4.2022
doporučení veterináře
5
JB Avatar autora | 11.3.2022
Teprve včera kocourek dostal první dávku, takže účinek ještě nevím. Ale věřím v to a prozatím me udělalo velikou radost, že mu to kápnu do malého množství snacku a on to krásně sní. Takže z toho jsem měla strach a zda se, že chuťově je to v pohodě.
5
PA Avatar autora | 6.1.2022
Jsem velmi spokojena
5
R Avatar autora | 5.11.2021
Velmi rychlé dodání zboží, spokojenost.
5
Avatar autora | 28.11.2020
super, rychlé dodání, dobrá cena a výborný léčebný efekt moc děkuji

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195