ENERGY Imunovet

559 Kč –23 %
5667 energy imunovet 30 ml
559 Kč –23 % 430 Kč
Skladem, ihned k odeslání (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2020

Stimuluje rozvoj a dozrávání vazivové tkáně. Aktivuje krvetvorbu a buněčnou imunitu, působí specificky na slezinu. Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přípravek s obsahem čistého latexu z rostliny Croton lechleri Muell. Arg., peruánskými indiány nazývanou Sangre de Drago – Dračí krev.

Působí tonizačně, antivirově, antibakteriálně, antimykoticky a jako antioxidant. Stimuluje rozvoj a dozrávání vazivové tkáně. Aktivuje krvetvorbu a buněčnou imunitu, působí specificky na slezinu. Tím napomáhá při hojení a regeneraci ran, tkání, sliznic a kůže. Podporuje regeneraci a zvyšuje obranyschopnost organismu. Je vhodný pro každý druh zvířete.

Složení:

100% pryskyřice Crotonu lechleri.

Dávkování:

Podávejte nejdéle tři týdny takto:
Drobná zvířata do 2 kg: 1 kapku v 1–2 ml vody anebo v pamlsku 2x až 3x denně
Zvířata od 2 do 50 kg: 1 až 2 kapky na každých i započatých 10 kg hmotnosti zvířete 1–3x denně do trošky vody anebo do pamlsku
Zvířata nad 50 kg: 4 až 6 kapek na každých i započatých 50 kg hmotnosti 1–2x denně
Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza.
Před použitím je nutné protřepat. Podávejte v trošce vody anebo v pamlsku po krmení. Doporučujeme spotřebovat do tří měsíců po otevření.


Balení: 30 ml

Upozornění:

Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Během užívání přípravku zajistěte dostatečný přísun vody. Ukládejte mimo dosah dětí! Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Při styku s vodou můře dojít ke ztuhnutí v lahvičce. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě.
Nežádoucí účinky a interakce: Dráždí prázdný žaludek – adstringentní, stahující účinek. Podávejte vždy během krmení anebo po něm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Veterinární přípravky
S obsahem: Dračí krev
Vlastnost: Antibakteriální, Antimykonický, Antioxidační, Antivirový, Tonizační

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: