ENERGY Probiosan Inovum

362 Kč
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks)
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Probiosan Inovum obsahuje kombinaci inulinu, kolostra a extraktu z hlívy ústřičné obohacenou o komplex 10 nejúčinnějších probiotických kmenů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento výrobek je schválen jako doplněk stravy. Není lékem, nelze jej za předepsané léky zaměňovat ani nemá schválené léčivé účinky.


Jak tobolky Probiosan Inovum používat?

Probiosan Inovum Energy užívejte dle doporučeného dávkování. Po třech týdnech vždy jeden celý týden vynechte. Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Doporučené dávkování

Používejte jednu kapsli 2-3krát denně.

Nežádoucí účinky

Zatím nejsou známy žádné nežádoucí účinky. V případě možných potíží se poraďte s lékařem, lékárníkem či odborným poradcem Energy.

Upozornění

Výrobek není určen pro děti do 3 let. V období těhotenství a kojení konzultujte užívání se svým lékařem. Vhodné pro diabetiky. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Skladování

Uchovávejte v suchu, mimo dosah přímého slunečního záření, při teplotě 10–25 °C. Chraňte před mrazem. Ukládejte mimo dosah dětí.


Zkušenosti a recenze z internetu Probiosan Inovum

8 zákazníků doporučuje tento produkt

Probiosan Inovum hodnoceni

Doplňkové parametry

Kategorie: Probiotika
Balení: 60 kapslí
Účinné ingredience: Inulin, kolostrum, extrakt z hlívy ústřičné, směs probiotických kultur.
Složení 1 kapsle: inulin (150 mg), glukóza, rostlinná kapsle (hydroxypropylmethylcelulóza), kolostrum (47 mg), extrakt z hlívy ústřičné (9 mg), hořečnaté soli mastných kyselin, směs probiotických kultur (2 mg (Bifidobacterium bifidum 3,33x107 CFU, Bifidobacterium breve 3,33x107 CFU, Bifidobacterium longum 3,33x107 CFU, Lactobacillus acidophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus casei 3,33x107 CFU, Lactobacillus plantarum 3,33x107 CFU, Lactobacillus rhamnosus 3,33x107 CFU, Lactococcus lactis subsp. lactis 3,33x107 CFU, Streptococcus thermophilus 3,33x107 CFU, Lactobacillus delbrueckii subsp. bulgaricus 3,33x107 CFU)).
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HB Avatar autora | 9.7.2024
Teprve jsem začala brát, nemohu po jednom dni hodnotit, mám dobrou zkušenost s produktem ve veterinární řadě, tak doufám, že i tento humánní bude fajn.
5
LP Avatar autora | 25.10.2021
rychlost dodání výborná,včetně kvality produktu,probiotika dobře pomáhají hlavně po operaci.Jsem spokojenááá
5
DG Avatar autora | 30.8.2020
Skvělá probiotika. Doporučila mi je moje homeopatka. Pomáhají mi pro udržování mojí imunity a upravuje správné trávení. Používám i jiné produkty od Energy a vždy jsem spokojená.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195