ENERGY Regalen

512 Kč –23 %
ENERGY Regalen
512 Kč –23 % 394 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
26.10.2020

Ovlivňuje především trávení, dráhu jater, žlučníku, žaludku, osrdečníku, tří zářičů, a tím i problémy, které se vztahují k jejich nedostatečné funkci. Regalen je bioinformační širokospektrální regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Doplněk stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dělá Vám starost Vaše trávení? Rádi byste přirozenou cestou posílili žlučník, močové cesty nebo ledviny? Má Vaše pokožka v poslední době unavený, nezdravý odstín? S tím a mnoha souvisejícími potížemi, ale i s prevencí Vám pomůže tekutý doplněk stravy Regalen. 

Jak to funguje?

Největší benefit přináší Regalen díky svému složení posilováním správné funkce jater a žlučníku – dvou velmi důležitých hlídačů vnitřní čistoty našeho těla. Tím samozřejmě může napomáhat i lepšímu filtrování krve od toxinů, normalizovat hladinu krevního cukru a přispívá i ke správnému metabolizmu uhlohydrátů, bílkovin a tuků. Ten je stěžejní pro zpracování tvorbu enzymů a žluči, která zase mimo jiné ovlivňuje i zpracování tuků v našich střevech. 

Složení:

82,6% výtažek z bylin

Mochna nátržník (Potentilla erecta) - normalizuje fungování střevního traktu, přispívá ke zdravému vzhledu pokožky
Smetanka lékařská, pampeliška (Taraxacum officinale) – upravuje fungování močové soustavy a trávení (žaludku a jater). Přírodní antioxidant a prebiotikum.
Jitrocel kopinatý (Plantago lanceolata) – přírodní antioxidant. Napomáhá harmonizovat fungování dýchacího a střevního traktu a jater.  Přispívá ke správné mikrobiální rovnováze a imunitě. Ovlivňuje stav kloubů a pokožky.

Rozrazil lékařský (Veronica officinalis) – napomáhá normální činnosti ledvin a močového měchýře, přispívá k relaxaci i kvalitnímu spánku, ale i hojení ran a zdravé pokožce. Umožňuje normalizovat fungování dýchacího systému.
Vlaštovičník větší (Chelidonium majus) – napomáhá normální činnost jater a pročištění organizmu.
Bedrník obecný (Pimpinella saxifraga) – přispívá k normální funkci močových cest, ledvin a dýchacího systému.

Pepř sečuánský (Zanthoxylum piperitum)
Pelyněk brotan (Artemisia abrotanum)
Hořec žlutý (Gentiana lutea) – napomáhá k normálnímu trávení a obnově tělesných sil

Jablečník obecný (Marrubium vulgare) – přírodní antioxidant. Pomáhá upravit krevní tlak a fungování jater, žlučníku i dýchacího a trávicího systému včetně hladiny krevního cukru. Přispívá k dobré duševní a fyzické pohodě.

Řepík lékařský (Agrimonia eupatoria) – příznivě působí na funkce dýchací a vylučovací soustavy i jater. Přispívá ke správnému fungování jater a oběhové soustavy. Napomáhá normalizovat imunitu a stav pokožky.

Svízel syřišťový (Galium verum) – přispívá k normální činnosti jater a žlučových cest
Lomikámen zrnatý (Saxifraga granulata)

Přídatné látky: sorbitol, mikrokrystalická celulóza a xanthan (zahušťovadla), voda, grapefruitový extrakt a sorbát draselný (konzervanty). 0,12% směs silic., 0,10 % silymarin
 

Jak Regalen užívat?

Před každým použitím protřepte (ideálně 21x). Pohybem dojde k dynamizaci obsažených složek a tím i ke zvýšení účinnosti přípravku. Nepodávejte dětem mladším 3 let.

Děti od 3 do 12 let přibližně 2 kapky denně. Děti starší 12 let 7 kapek denně. Dospělí dle síly obtíží 2 – 7 kapek kapek 1x - 3x denně. Po 3 týdnech užívání Regalenu udělejte vždy 1 týden pauzu. Dodržujte doporučené denní dávkování.

Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích pomáhá naopak jejich dočasné zvýšení. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba dávkování snížit, dokud se situace nezlepší, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. Je vhodné přípravek doužívat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci). Nenechte se odradit, objeví-li se během užívání příznaky dřívějších onemocnění. Ve skutečnosti jde o pozitivní odpověď organismu signalizující, že probíhá proces uzdravování!

 

Náš tip: Při celkové regeneraci stačí užívat minimální množství přípravku i v intervalech delších než 1 den. Pamatujte, prosím, že během tohoto procesu je mimořádně důležitý dostatečný příjem tekutin.

Čekáte miminko? Během těhotenství dbejte na to, co vám poradí váš lékař a bez dohody s ním žádné regenerační přípravky neužívejte.

Co ještě potřebujete vědět?

Regalen ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte uzavřené v suchu a temnu při teplotě 10 – 25 °C, chraňte před mrazem.

Balení: 

30 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Balení: 30 ml
Forma produktu: Kapky
Objem: 30 ml
Účinné ingredience: Bylinný extrakt (řepík lékařský, svízel syřišťový, hořec žlutý, bedrník obecný, jitrocel kopinatý, mochna nátržník, pampeliška lékařská, rozrazil lékařský, lomikámen zrnatý, jablečník obecný, pelyněk brotan a Zanthoxylum piperitum), směs přírodních silic (afrikánová, gerániová, kardamomová, kasiová, levandulová, majoránková, máta kadeřavá, nardová a vetiverová), silymarin z ostropestřce mariánského.
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
LP Avatar autora | 16.9.2020
Spokojenost
5
PR Avatar autora | 4.8.2020
Zatím ho mám krátce ????
5
JM Avatar autora | 13.5.2020
Regalen je výborný na veškeré zažívací potíže. Spokojenost.
5
LJ Avatar autora | 19.4.2020
veľmi dobre spokojny

Sídlo podnikání: Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195

Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. prověřila zveřejněné informace, nemůže se však zaručit za jejich správnost, úplnost a aktuálnost. Jakékoli ručení a nároky na odškodnění jsou vyloučeny. V případě propojení hypertextovými odkazy se jedná výhradně o cizí obsahy, za které nepřebírá společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. žádnou odpovědnost. Společnost ENERGY CZECH REPUBLIC a.s. je zapsána v obchodním rejstříku, vedeném Městkým soudem v Praze, oddíl B, vložka 20404.