ENERGY Cistus complex

439 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
18.6.2024

Schválená zdravotní tvrzení pro Energy CISTUS COMPLEX kapky:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složka Schválená zdravotní tvrzení dle platných nařízení EU
Extrakt z grepových jader 1
Třapatka nachová 2
  • Přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • Normální funkce dolních močových cest
  • Normální funkce horních cest dýchacích

Cistus complex je bioinformační přípravek obsahující vysoce koncentrovaný extrakt dvou druhů bylin – Cistus incanus a Cistus ladanifer, doplněný o čistou esenci Cistus ladanifer.

Energetické působení Cistus complex podle principů TČM

Cistus complex ovlivňuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny, tří zářičů (tří ohnišť), perikardu a srdce.


Složení a účinky Cistus complex

Cistus incanus i ladanifer patří do středomořské flóry. Rostou divoce na teplých, strmých horských úbočích a jejich pravidelné květy rozehrávají barvy od bílé po nachovou.
Historicky lze dohledat používání rostlin z čeledi cistovitých až do roku 330 před naším letopočtem. V perské tradiční medicíně, v oblasti dnešního Íránu, patřily tyto byliny mezi nejcennější.

V průběhu následujících staletí se užití cistů z Perské říše rozšířilo díky četným obchodním cestám po celém Středomoří, nejvíce mezi Kypr, Itálii, Turecko a Řecko.
Extrakty z obou cistů obsahují mnoho důležitých prvků: vápník, hořčík, zinek a železo. Zásadní pro působení v lidském organismu je však úhrnný obsah více nežli 800 druhů proantokyanidinů, flavonoidů a polyfenolů ve vzájemné optimální vazbě. Oba cisty působí nejen synergicky, ale svým mírně odlišným složením podstatně zvětšují záběr účinků na daleko širší spektrum infekcí.

Cistus complex zabezpečuje účinnou chemicko-fyzikální ochranu využitelnou jak při onemocnění, tak v prevenci. Zabraňuje virům v pronikání do buněk, a tím následně eliminuje jejich množení. Nejznámější je použití cistů při jakékoliv nákaze označované pojmem zánět horních cest dýchacích, ať již virové, bakteriální, či plísňové.

Druhou silnou zbraní cistů je jejich schopnost neutralizace volných radikálů a účinné vylučování toxinů z jakýchkoliv patogenů z organismu. Tak opět pomáhají uzdravení tím, že zabraňují toxické zátěži, poškození tkání, zánětům a dlouhodobému ohrožení a zatížení obranyschopnosti. V této souvislosti se v praxi osvědčily nejen v případě toxinů z bakteriální infekce (chlamydie), ale i po prodělaném parazitárním onemocnění (svrab).


Doporučené dávkování:

2–7 kapek 1–3x denně (7 kapek = 0,35 ml).
Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Po 3 týdnech užívání následuje 1 týden pauza.
Před použitím důkladně protřepejte (21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.
Během užívání přípravku pro podporu detoxikace těla doporučujeme zvýšit příjem tekutin!

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinné kapky
Balení: 30 ml
Forma produktu: Kapky
Na co doplněk je: Dýchací cesty, Imunita, Močové cesty
Obsah minerálů: Hořčík, Vápník, Zinek, Železo
Složení: Vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů růže skalní 45 % (Cistus incanus) (0,155 ml), vysoce koncentrovaný bylinný extrakt z listů cistu ladanového 45 % (Cistus ladanifer) (0,155 ml), voda, kyselina citronová – regulátor kyselosti, sorbát draselný – konzervant, silice Cistus ladanifer 0,1 %, extrakt z natě třapatky nachové 0,01 %, grapefruitový extrakt <0,0001 %.
5
12x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
MV Avatar autora | 13.2.2024
Skvělé kapky, užívám je už čtvrtý rok a moc mi pomáhají. Každému je doporučuji!
5
L Avatar autora | 12.4.2023
zatím jsem ve stadiu zkoušení
5
L Avatar autora | 19.3.2023
Výborné kapky na posílení imunity, bereme je doma od podzimu do konce zimy a nebýváme nemocní. Doporučuji.
5
D Avatar autora | 3.3.2022
Skvělé kapičky, užívám na podporu imunity, stačí 7 kapek denně, dětem stačí 3-4 kapky v chřipkovém období, nebo kdykoli je potřeba zvýšená ochrana. Stačí užívat týden, nebo dva a pauza. Když bolí v krku, jste nemocní, zvýší se dávka na 3x denně 7 kapek. Protivirové, protizánětlivé působení. Skvělé! Zejména v dnešní době. Mám ho stále po ruce a posílám rodičům, kteří mají také jen ty nejlepší zkušenosti.
5
V Avatar autora | 25.2.2022
Kapky jsem kupovala na základě recenzí a souhlasím s nimi. Nasadila jsem je dětem (18+) po prodělání covidu a opravdu posilují imunitu. Doporučuji všem.
5
G Avatar autora | 14.1.2022
Snad první přípravek, který mi skutečně zabírá a nejedná se jen o placebo.
5
MF Avatar autora | 22.12.2021
Na prostá spokojenost, používáme nejčastěji
5
MA Avatar autora | 26.11.2021
Naprosto spokojen
5
MF Avatar autora | 24.11.2021
Skvělý, kupuji opětovně. Rychlé dodání.
5
MM Avatar autora | 4.6.2021
Skvělý, kupuji pravidelně, na doporučení lékaře
5
JH Avatar autora | 12.3.2021
Velmi dobrý účinek, doporučila mi paní doktorka, jsem velice spokojená.
5
RK Avatar autora | 6.1.2021
Koupeno prvně, takže nemohu posoudit, ale s touto firmou a jejími produkty mám nejlepší zkušenosti.

Počátkem 90. let založená česká společnost ENERGY představuje dnes nadnárodní seskupení sdružující pod svým názvem pobočky a zastoupení v různých částech světa. Výrobky společnosti ENERGY jsou vyrobeny z vysoce účinných, zaručeně přírodních produktů, sestavených podle principů staré čínské medicíny, avšak s využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie a biorezonance. Prostřednictvím vlastního výzkumu zaručuje značka ENERGY zákazníkům co možná nejkvalitnější a nejčistší výrobní postupy a v tomto směru se již dnes řadí ke světové špičce. Po ošetření těmito produkty je pleť dobře zásobena kyslíkem a pestrou paletou minerálů, vitaminů a celou řadou biologických látek se silným regeneračním a vitalizujícím účinkem na buňky kůže.

Lidský organismus vnímáme jako jeden celek. V něm neexistuje ani zdraví, ani nemoc. Pouze harmonie a disharmonie. Hledáme příčiny vychýlení z rovnováhy a jemným ovlivňováním navracíme tělu přirozenou sílu a vitalitu.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny s hlubokou odpovědností a využitím nejnovějších poznatků fytoterapie, aromaterapie, homeopatie a s respektem k principům tradiční čínské medicíny.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s.

Trojská 39/201, 171 00 Praha 7, IČ: 03737195, DIČ: CZ03737195