Energy Gynex a Fohow tampony Zobrazit větší

ENERGY Gynex bylinný extrakt 30 ml + Fohow Tampónové kapsle Guifei Bao 1 ks - set

Nové

Doplněk stravy ENERGY Gynex se širokospektrálním regeneračním účinkem v kombinaci s 1 ks vaginálních tampónových kapslí FOHOW Guifei Bao za zvýhodněnou cenu.

Více informací

zboží momentálně není skladem, očekávané naskladnění v 2.polovině července

671,00 Kč

Více informací

Gynex je vhodný pro ženy i muže. U žen pomáhá harmonizovat menstruační cyklus. Mužům prostřednictvím fytoestrogenů přispívá ke zvýšení počtu hormonálních receptorů tolik potřebných pro správné využití mužských hormonů. U obou pohlaví zmírňuje hormonální výkyvy a psychické projevy s tím spojené, nadto může pozitivně působit na plodnost. Plánujete-li v blízké budoucnosti potomka, posilte své zdraví přírodní cestou! Kromě úpravy hormonálních hladin Gynex dokáže pomoci k lepšímu fungování i detoxikací od nejrůznějších chemických látek přítomných v našem životním prostředí.
Náš TIP: Gynex a krém Cytovital – to je ideální dvojka pro zajištění dokonalé hormonální rovnováhy. Využijte výhodnou cenu za Cytovital a Gynex v balíčku pro hormonální regulaci

Jak to funguje?
Gynex je bioinformační přípravek se širokospektrálním regeneračním účinkem, který je vyroben podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystalterapie a biorezonance. Gynex ovlivňuje především dráhu početí, plic, srdce, žaludku, tří zářičů, močového měchýře, opasku, jinovou pojivovou dráhu. Například se špatnou funkcí dráhy početí jsou spojeny především problémy v oblasti podbřišku.

Po stránce psychické nám pomáhá lépe přijmout sebe samé, vnímat vlastní dobré i horší stránky jako celek a přijímat pokud možno s vyrovnanou myslí všechny životní okolnosti, ať už nám přinesou cokoliv. 

Prokázané účinky extraktu Gynex:
- podpora přirozené funkce kůže a sliznic (např. v plících, žaludku a střevech) ve smyslu ochranné bariéry proti infekcím
- posílení imunitního systému
- detoxikace, antioxidace a regenerace
- vyrovnání hormonálních a psychických výkyvů
- pozitivní vliv na plodnost
- u žen prevence bolestivé, nepravidelné či silné menstruace
- harmonizace činnosti žláz s vnitřní sekrecí
- snižuje náladovost 

Jak Gynex užívat?
Dospělí 2 – 7 kapek 1x – 3x denně, děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den.
Před použitím důkladně protřepejte (ideálně 21x). Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm, nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo.
Výrobek mohou užívat děti až od 3 let – sledujte, prosím, pečlivě doporučené dávkování.
Čekáte miminko? Během těhotenství dbejte na to, co vám poradí váš lékař a bez dohody s ním žádné regenerační přípravky neužívejte.
Vhodné i pro diabetiky.

Složení:
trnovník akát, mochna husí, všedobr horní, kakost smrdutý, jestřabina lékařská, fenykl obecný, svízel syřišťový, chaluha bublinatá, lékořice lysá, měsíček lékařský, jetel luční, hluchavka bílá, kontryhel obecný, brusnice borůvka, krvavec toten

Dále obsahuje éterické oleje (např. mátový, anýzový a řebříčkový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. malachitu, fluoritu a granátu).

Plánujete těhotenství?
Pro úspěšné otěhotnění je rozhodující váš ovulační cyklus. Ověřte si své plodné dny na naší ovulační kalkulačce, aby vaše šance na početí byla co nejvyšší. Ovulaci si můžete hlídat i díky ovulačnímu testu na opakované použití Fertil Control Light či Fertil Control Easy.
Úspěšné otěhotnění můžete podpořit i dostatečnou výživou a celkovým posílením organizmu. Jako první krok doporučujeme šetrnou detoxikaci. Vyzkoušejte naše detoxikační náplasti Biomagick. Odstraňují toxiny z těla, zatímco vy spíte. Náplasti stimulují chodidla a na principu akupunkturních bodů blahodárně působí na vaše orgány.
Doporučujeme i kombinaci macy s bylinným čajem Ludmily Mojžíšové – známé terapeutky se specializací na rehabilitaci a cvičení na podporu plodnosti. 

Jak vám Gynex pomůže k otěhotnění?
Gynex obsahuje fytohormony – látky podobné lidským hormonům. Jsou to především látky z rostlin a humáty, které mají estrogenní aktivitu. Dokáží tělo detoxikovat od různých chemických látek jako je např. DDT. Má velmi dobrý vliv na normální činnost ženských orgánů. 
Pro velký obsah fytoestrogenů je Gynex vhodný i pro muže, protože fytoestrogeny zvyšují počet hormonálních receptorů. Ty jsou potřebné pro lepší využití mužského hormonu.

Víte, že už 8. den po početí můžete mít jasno?
Zjistěte své těhotenství již 8. den po početí. Vyzkoušejte nejpřesnější a nejrychlejší těhotenský test na trhu. Nabízíme ZAP hCG těhotenský krevní test, který si můžete udělat kdykoliv během dne. 99% přesnost již při prvním testování.

Chystáte se na detoxikaci?
Pro podporu detoxikace těla je vhodné zvýšit při regenerační kúře příjem tekutin. Po 3 týdnech užívání udělejte vždy 1 týden pauzu. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Užívání a přesné dávkování konzultujte se svým lékařem nebo terapeutem.
Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích doporučujeme dávky zvýšit. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba snížit dávkování, dokud zhoršení nepomine, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. V užívání přípravku není vhodné přestávat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakci), při němž se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je důkazem pozitivní odpovědi organismu, informuje o tom, že dochází k uzdravování!

Způsob skladování:
Ukládejte mimo dosah dětí! Skladujte v suchu a temnu při teplotě 10–25 °C, chraňte před mrazem.


Tampónové kapsle Guifei Bao Fohow jsou originální kapsle ve formě vaginálního hygienického tampónu (dále jen kapsle) s obsahem přírodních látek tradiční čínské medicíny (TČM) k očištění, ozdravení ženského genitálu.


Složení tamponových kapslí má své kořeny v jedné ze čtyř starověkých čínských legend o nejkrásnějších ženách v Číně - legenda o Yang Gui Fei. V roce 745 před Kristem třicetiletá Yang Yu Huang přišla do paláce císaře dynastie Tang-Tang Xuanzonga. Díky své neuvěřitelně něžné kůži a nesrovnatelně krásné postavě okamžitě okouzlila císaře a stala se jeho konkubínou. Brzy poté se i její tři starší sestry - také krasavice - staly milenkami císaře.
Zachovaly se historické důkazy o tom, že zejména pro sestry Yang v horách Lishan císař postavil lázně Huaqing, ve kterých se čas od času milenky císaře koupaly. Když vyšly z vody, jak tvrdí svědci, jejich krása byla srovnatelná s krásou lotosového květu. Používaly originální tajné císařské recepty a tak byla jejich pleť vždy krásná a čistá jako sníh. Toto císařské tajemství se předávalo z generace na generaci. Bohužel, v průběhu času došlo k šíření nepřesných informací a tak byl recept císařského paláce částečně ztracen.
Tým společnosti Fohow provedl komplexní rekonstrukční studie tohoto tajného receptu "očisty lůna perly" z císařského paláce. Následně vědci vyvinuli unikátní účinný preparát, který může všechny ženy udělat nesmírně šťastnými, stejně jako jejich muže: nový produkt společnosti se zjevným ozdravujícím účinkem - originální tamponová kapsle Guifei Bao Fohow.


PEČLIVÝ VÝBĚR SLOŽENÍ:

extrakt ze semen dračího stromu
kořen rebarbory
pamodřín líbezný, akátu catechu
světlice barvířská, spálený kamenec
sophora flavescens, borneol
gircha japonská, borax
a další vzácné rostliny TČMPRINCIP OZDRAVENÍ:

Účinnost tampónových kapslí Guifei Bao Fohow je v základních mechanismech tradiční čínské medicíny. Prostřednictvím celostního působení v ohnisku vaginálního onemocnění jsou stimulovány přední-střední a zadní-střední meridiány, kvůli čemuž se normalizuje energetická rovnováha jin-jang, očišťuje a detoxikuje organismus, čistí krev, normalizuje funkce sleziny, obnovují (regenerují) organismu samotnému najít cestu k ozdravení a vnitřní rovnováze principem samoléčby.DOPORUČENÍ:

Doporučuje se používat zejména při výtoku, kde Vám Váš gynekolog sdělí, že Vám v kultivaci nic nevyšlo, nebo si opakovaně léčíte výtok a máte úlevu pouze na přechodnou dobu, při nepříjemném zápachu z pochvy, zánětech malé pánve, plísňovém zánětu pochvy, zánětu vaječníků, pruritu, děložním myomu, ovariální cystě, poruše a bolestivé menstruaci, s věkem souvisejícími změnami. Tamponové kapsle mají protizánětlivý, baktericidní, antibakteriální a antipyretický účinek, očišťují od produktů metabolismu a odstraňují toxiny, zmenšují velikosti pochvy a dělohy, normalizují jejich stav, vracejí "mládí".
Složení tamponových kapslí má také pozitivní vliv na pokožku s pigmentovými skvrnami a akné.

ÚČINNOST A SEDM FUNKCÍ TAMPÓNOVÝCH KAPSLÍ GIUFEI BAO

1. SAMO-OČIŠTĚNÍ ORGANISMU
Použití kapsle přípravku Guifei Bao FOHOW pomáhá očistit pochvu i dělohu od toxinů a nečistot, normalizují funkci vnitřního genitálu a tím pomáhají otěhotnění. Účinná prevence a rychlá pomoc při zánětech pochvy, erozi děložního hrdla, děložním prolapsu, děložním myomu, specifickém pachu, zánětu orgánů v pánvi a vaječníků, ale také plísňových, kvasinkových a dalších infekcích.

2. SAMO-OZDRAVENÍ
Kapsle pracují jako podpůrná léčba díky unikátní metodě absorpce i detoxikace, kapsle jako malý vysavač rychle odstraní odumřelou tkáň ženských pohlavních orgánů, zbytky krve při menstruaci a tvořící se toxiny a jiné zbytky v orgánech ženy. Také odstraňuje nepříjemný a zvláštní zápach, odstraní zdroj plísňové (kvasinkové) a virové infekce, aktivuje produkci kmenových buněk, stimuluje metabolismus a sekreci ženských hormonů a vede k obnovení normálních fyziologických funkcí reprodukčních orgánů, ženy, které se léčí pro sterilitu snadněji otěhotní.

3. SAMO-OMLAZENÍ
Rychle se zlepšuje stav pokožky, pigmentových skvrn, suché kůže, vrásek atd. Kapsle obnovují organismus ve spojení s odstraněním eroze a putridních zánětlivých změn a obnovení tkání, stimulováním sekrece žláz se vyrovnává na stejnou úroveň navlhčení tkáně děložního čípku a pochvy, obnoví se vaginální elasticita a citlivost. Tampónové kapsle pomáhají v poporodním období při rekonstrukci poškozených porodních cest a dělohy, udržují a plně obnovují zdravou mikroflóru vnitřního prostředí orgánů.

4. PREVENCE A ZPOMALENÍ STÁRNUTÍ ORGANISMU
Používáním kapslí alespoň jednou za měsíc uděláte účinné preventivní opatření proti gynekologickým onemocněním. Produkt také přispívá k zúžení pochvy, zlepšení jejího tonusu a pružnosti. Preparát obnovuje buňky, stimuluje sekreční funkce, obnovuje pružnost dělohy a pochvy, zvyšuje citlivost, zvyšuje sexuální touhu, jako by návrat statutu "panenství", tím se zvyšuje kvalita sexuálního života. Pomáhá oddálit klimakterium, odstraňuje vaginální suchost, obnovuje libido, odstraňuje nervozitu a další příznaky.

5. KOSMETICKÝ EFEKT
Zlepšuje a obnovuje normální fyziologické funkce ženských pohlavních orgánů, podporuje krevní oběh a aktivuje imunitní buňky, reguluje funkci žláz s vnitřní sekrecí, a odstraňuje skvrny, zlepšuje stav kůže, která bude zářivá a růžová, redukuje vrásky, proto tyto tampóny dají ženě nevyčerpatelné kouzlo.

6. OZDRAVENÍ
Tamponové kapsle Guifei Bao se používají jako doplňkový prostředek, stejně jako prevence chorob. Použijete-li po menstruaci jednu až dvě tampónové kapsle, pomůže to obnově látkové výměny, zbaví gynekologických onemocnění a zabezpečí organismu životní energii.

7. PŘI NEPLODNOSTI
Kapsle Guifei Bao mají regulační a očišťující vliv na neplodnost způsobenou chybným fungováním vnitřního genitálu, při narušení rovnováhy vnitřního prostředí atp.NOVÉ KOSMETICKÉ KONCEPCE:

Podle teorie TČM, 12 hlavních meridiánů při endokrinním narušení jater a selhání ledvin, poruchách žaludku a střev způsobí to, že se objevuje nezdravá barva kůže, mizí lesk, pleť stárne rychleji, objevují se skvrny, pupínky, černé tečky a jiné patologie. Tamponové kapsle Guifei Bao, umístěné v ženském genitálu, kde je vzájemná součinnost pěti hlavních energetických meridiánů ženského těla, efektivně obnovují energie meridiánů, regulují krevní složení, energetickou bilanci yin-jan v těle, regulují endokrinní systém a to také obecně vytváří vysoký kosmetický efekt.

Reprodukční systém se aktivně podílí na očištění těla a ovlivňuje duševní a psychickou rovnováhu. To tvoří dualismus v moderní medicíně. Tamponové kapsle Guifei Bao jako jedna z unikátních metod detoxikace, je nejjasnějším příkladem dokonalého ztělesnění kosmetologie. Vzhledem k tomu, jak efektivně a mistrně se odvádí toxiny z ženského těla, je snadné vyřešit problém autonomního čištění ženského reprodukčního systému od toxinů. Naštěstí použitím metod TČM s moderní výrobní technologií a jedinečnou recepturou byl získán silný absorpční produkt, který vede k 100% očistnému účinku. Tamponové kapsle Guifei Bao se staly senzací ve světě gynekologie a léčebné kosmetiky.ZPŮSOB POUŽITÍ:

1. Otevřete fólii sáčku, zkontrolujte stav balení a přítomnost vlákna nalisovaného na tamponové kapsli, které nehtem stáhnete a rozvinete (kapsle je kulička o průměru cca 10 mm v bavlněné gáze).
2. Kuličku je vhodné před použitím navlhčit po dobu 1-2 min v čisté, nejlépe převařené vodě.
3. Po omytí genitálu a konečníku zaveďte tamponovou kapsli do pochvy co nejhlouběji (možno použít přiloženou rukavici). Případné pálení se vyskytuje, pokud nejsou kapsle zavedeny dostatečně hluboko. Je třeba je zavádět nejlépe do zadní klenby poševní, mezi hrdlo děložní a zadní stěnu tak, že konec vlákna je vně pochvy.
4. Ponechejte tamponovou kapsli uvnitř pochvy po dobu 48 až 72 hod. Tamponovou kapsli snadno vytáhnete za vlákno. Podle zanesení organismu se budou do pochvy vylučovat hmoty, které připomínají tvarohovitý výtok. Čím více hmot, tím více je zanesený organismus. Jakmile se bude objem hmot zmenšovat, organismus se již částečně vyčistil. Pokud bude hmot minimálně, organismus je již vyčištěn. Po vyjmutí kapsle je možno pochvu vypláchnout například odvarem ze šalvěje nebo čistou vodou při sprchování.
5. Chcete-li důkladněji obnovit své zdraví, použijte 6 tamponových kapslí po sobě. Styk je možný mezi kapslemi.
6. Při možném výtoku po zavedení doporučujeme použít kvalitní vložky
(nejlépe Fohow - katalogové číslo F509 a F510).POZNÁMKY:

Pouze k zevnímu použití. Těhotným ženám a pannám (záleží na zhodnocení gynekologa, zda je otvor v panenské bláně alespoň 15mm v průměru, není problém kapsli použít) se nedoporučují. Nepoužívat při menstruaci. Opatrné používání po potratu a při alergické reakci organismu (pálení, svědění - méně než 0,001 % výskytu - okamžitě vyjmout). Po aplikaci je vhodná 1-2 denní sexuální abstinence.

Pokud nedojde k požadované úpravě stavu, je nutno navštívit gynekologa!

DODATEK K TAMPÓNŮM:

Bylinné detoxikační vaginální tělísko je vyráběno v přísně hygienických podmínkách a nemá žádné vedlejší účinky. Nepoužívá se v případě alergie na bylinné složky. Při nežádoucích projevech se tělísko vyjme. Produkt nenahrazuje farmakologickou léčbu a lékařskou péči. Není léčivým přípravkem, je považován za prostředek osobní hygieny. Tělísko je opatřeno hygienicky nezávadným obalem s vláknem ke snadnějšímu vyjmutí.

Balení: 1 ks

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení

Obsah balení

  • 1 x

    HARMONIZUJE ŽENSKÉ TĚLO PŘI NEPLODNOSTI!Originální kapsle vzácných rostlin složky tradiční čínské medicíny (TČM) ve vaginálních hygienických tampónech s obsahem přírodních látek k ozdravení ženského genitálu. HARMONIZUJE ŽENSKÉ TĚLO PŘI NEPLODNOSTI!Originální kapsle vzácných rostlin složky tradiční čínské...

    210,00 Kč
  • 1 x

    Gynex zlepšuje funkci a zajišťuje ochranu kůže, posiluje ochrannou bariéru těla při kontaktu s vnějším prostředím a celkově zvyšuje imunitu. Gynex zlepšuje funkci a zajišťuje ochranu kůže, posiluje ochrannou bariéru těla při kontaktu s...

    394,00 Kč