DXN Lingzhi Coffee (3 v 1)

572 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (5 ks)
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
17.6.2024

Káva Lingzhi Coffee 3 v 1 je vyrobena z nejkvalitnějších kávových zrn a ze 100%-ní čisté Linghzi zvláštní metodou. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky. Je mimořádně osvěžující a zdravá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Černá káva DXN Lingzhi (3 v 1) je chutný nápoj z kvalitní instantní kávy Arabika se smetanou, cukrem a výtažkem z houby ganodermy lucidum.
Ganoderma lucidum (synonyma jsou Polyporus lucidus, česky: lesklokorka lesklá, čínsky: lingzhi, japonsky: reishi, mannentake, další názvy: yeongji, Polypore Mushroom.) je houbou jež byla užívána v tradiční čínské medicíně již od 3. století př. n. l. Staří čínští mistři o ní říkají, že „vzkřísí i mrtvého a postaví na nohy každého“, a proto byla po staletí uctívána i jako symbol úspěchu a životního blaha.

Káva je vyrobena z nejkvalitnějších kávových zrn a ze 100%-ní čisté Linghzi. Neobsahuje syntetická barviva ani konzervační látky. Je mimořádně osvěžující.


 
Návod na přípravu:

Obsah sáčku nasypte do šálku, zalejte horkou vodou a dobře promíchejte.


Složení:

Cukr, smetana rostlinného původu, instantní káva a extrakt z Ganodermy.


Balení: 20 sáčků po 21 g

Káva s Ganodermou neobsahuje žádná umělá barviva, ani konzervační a chuťové látky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Forma produktu: Instantní
Na co doplněk je: Nohy
S obsahem: Reishi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

DXN Marketing je první MLM firma, která spustila koncepci "Jeden svět, jeden trh" umožňující distributorům pocházejícím z různých zemí sponzorovat nové distributory na místní nebo mezinárodní úrovni. Nabízeným artiklem je výjimečná houba Ganoderma lucidum neboli lesklokorka lesklá. Jedná se o houbu patřící k houbám druhu reishi, v tradiční čínské medicíně využívané již více než 2000 let pro své prokazatelně léčivé účinky. Firma DXN vlastní rozsáhlé plantáže v Malajsii, kde se nachází také nejmodernější továrny se špičkovým vybavením.

DXN INTERNATIONAL CZ s.r.o
Veslařská 885/206. Brno-Jundrov, 637 00
IČO: 29389178