DXN Maca Vita Café

595 Kč
Skladem, ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
5.10.2020

Dlouho očekávaná Vita Café se vrátila! Je přizpůsobená požadavkům evropského trhu. Tato dokonalá kávová směs obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr, ženšenový prášek, rostlinu Macu horskou (Lepidium meyenii) a výtažek z houby Ganoderma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Káva DXN je vyrobena podle ojedinělé receptury z nejkvalitnější instantní kávy a extraktu z GanodermyKáva DXN neobsahuje cukr a doporučuje se těm, kteří potřebují snížit příjem cukrů.

Další složkou je extrakt z Maca peruánská pomáhá udržovat optimální životní sílu, vitalitu, tělesnou i duševní pohodu, působí jako afrodisiakům, zlepšuje kvalitu spermatu a působí proti depresí.

DXN Maca Vita Café je přizpůsobená požadavkům evropského trhu. Tato dokonalá kávová směs obsahuje instantní kávu arabica, rostlinnou náhradu smetany, třtinový cukr, ženšenový prášek, rostlinu Macu horskou /Lepidium meyenii/ a výtažek z houby Ganoderma.

Co je káva DXN Lingzhi ?

Ke kvalitní kávě Arabica, pocházející z Brazílie, se přidá extrakt z Ganodermy (proto ji můžeme dostat jen v instantní formě). Tím se vytvoří produkt, který je jedinečný jak chuťově, tak i svým pozitivním účinkem na organizmus díky blahodárnému působení houby Ganoderma.  DXN káva neutralizuje v organizmu nahromaděnou kyselost, zabraňuje pálení žáhy. Při jejím pravidelném a výlučném užívání (pokud si chcete ověřit její skutečný účinek, nepijte jiný druh kávy!) si můžete upravit krevní tlak. Mohou ji pít i lidé, kteří mají problémy s vysokým krevním tlakem.   Lidé si často zapomenou vzít svou denní dávku vitamínů nebo se musí kvůli finančním problémům zříct svých oblíbených potravinových doplňků.   Už jste slyšeli, že by si někdo zapomněl vypít svou oblíbenou ranní kávu? Od DXN to byl velmi dobrý nápad přimíchat do produktu každodenní spotřeby důležitý stavební prvek prospívající našemu organizmu - Ganodermu
Svou ranní kávu si jen málokdo zapomene vypít a díky kávě DXN Lingzhi do těla dostane i potřebné denní vitamíny a minerály.   Káva s Ganodermou neobsahuje žádná umělá barviva, ani konzervační a chuťové látky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Káva
Forma produktu: Instantní
S obsahem: Maca, Ženšen
Ostatní kategorie: Deprese
Složení: cukr, rostlinná náhrada smetany, instantní káva, ženšenový prášek (Panax ginseng), extrakt z houby Lesklokorka lesklá (Ganoderma lucidum), Maca horská (Lepidium meyenii)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: