FOHOW Tampónové kapsle Guifei Bao

250 Kč / ks 1 190 Kč / ks od 250 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (>5 ks) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Množství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
26.6.2024 - Zvolte variantu

Harmonizujte svůj ženský hormonální systém a podpořte svou plodnost. Detoxikační tampony Fohow Guifei Bao s vysokým obsahem prospěšných přírodních látek slouží k ozdravení ženského genitálu a navrací ženám jejich ženskou energii a vitalitu. Vyzkoušejte unikátní produkt tradiční čínské medicíny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Představte si, že byste mohla používat unikátní vaginální hygienické tampóny obsahující přírodní látky tradiční čínské medicíny. Takové tampony, které slouží k očištění ženského genitálu. Díky společnosti Fohow máte dnes takové tampóny na dosah. Jejich složení je vytvořeno na základě starého tradičního receptu z roku 745 před Kristem „očisty lůna perly“ z císařského paláce, kde byly ty nejkrásnější ženy, jak dokazuje mnoho zapsaných svědectví té doby.

„Když ženy vyšly z vody, jejich krása byla srovnatelná s krásou lotosového květu… jejich pleť byla vždy krásná a čistá jako sníh.“ cituje pramen dobového svědectví.

Pečlivě zvolené a vyvážené složení

Bylinné detoxikační tampony mají složení stejné, jako kdysi, můžete tak používat stejný tajný recept na krásu, jako tehdejší ženy, jak praví tradice čínské medicíny.

 • extrakt semen dračího stromu
 • kořen rebarbory
 • pamodřín líbezný, akát catechu
 • sophora flavescens, borneol
 • gircha japonská, borax
 • a další vzácné rostliny tradiční čínské medicíny

Jak tampony s Fohow fungují?

Unikátní kapsle Guifei Bao Fohow jsou založeny na mechanismech tradiční čínské medicíny. Prostřednictvím celostního působení v ohnisku vaginálního onemocnění jsou stimulovány přední-střední a zadní-střední meridiány a díky tomu se normalizuje energetická rovnováha jin–jang. Dochází k očištění a detoxikaci organismu, čištění krve a normalizuje se funkce sleziny – můžeme říct, že se celkově regeneruje organismus ženy.


Hlavní výhody a 7 funkcí tamponů Guifei Bao Fohow

Jedinečné bylinné tampony čínské medicíny mají mnoho unikátních funkcí, které vašemu ženskému tělu prospívají, propůjčí mu krásu a zdraví. Potěší nejen vás, ale také vaše muže. Zamyslete se, jaké by asi bylo, být neodolatelná? S Fohow tampony to můžete brzy zjistit.

1.    Samočištění organismu

Tampony Guifei Bao Fohow čistí pochvu i dělohu od toxinů a nečistot, díky tomu normalizují funkci vnitřního genitálu a mimo jiné napomáhají otěhotnění. Účinná prevence a pomoc při zánětech pochvy, myomu, plísních, kvasinkách a dalších obtížích.

2.    Samouzdravení

Díky absorbci a detoxikaci odstraňují tampony odumřelou tkáň ženských pohlavních orgánů, kterou na sebe vážou stejně jako zbytky krve po menstruaci, tvořící se toxiny, nepříjemný zápach nebo zdroje plísní a kvasinek. Tampony napomáhají k obnovení fyziologických funkcí reprodukčních ženských orgánů.

3.    Samoomlazení

Zlepšují váš stav pokožky, pigmentových skvrn, suché kůže a vrásek. Obnovují tkáně a sekreci žláz, zvyšují vaginální elastičnost a obnovují citlivost především po porodu.

4.    Zpomalení stárnutí organismu

Stárnutí sice nezastavíte, ale pokud alespoň jednou za měsíc použijete tampony na noc, může to sloužit k prevenci gynekologických onemocnění, zvýšení sexuální touhy a celkově kvality sexuálního života. Dochází ke zpomalení stárnutí organismu. Kromě toho oddaluje menopauzu.

5.    Unikátní kosmetický efekt

Zlepšují krevní oběh a aktivují imunitní buňky, regulují funkci žláz s vnitřní sekrecí. Celkově odstraňuje skvrny z kůže, vyhlazuje vrásky a zlepšuje stav kůže, která bude zdravější na pohled. Zkrátka propůjčí ženě nevyčerpatelné kouzlo.

6.    Zlepšení po menstruaci

Slouží jako prevence chorob. Doporučujeme použít po menstruaci jednu až dvě tampónové kapsle, abyste podpořila látkovou výměnu.

7.    Pomoc při neplodnosti

Velký vliv mají bylinné detoxikační tampony Fohow také na pomoc při neplodnosti, zejména při narušení vnitřního prostředí a fungování vnitřního genitálu.

Unikátní využití v kosmetice

Věděli jste, že podle tradiční čínské medicíny 12 hlavních meridiánů při endokrinním narušení jater a selhání ledvin, poruchách žaludku a střev, způsobuje nezdravé zbarvení kůže, objevují se skvrny a mizí její lesk? Pleť pak stárne velmi rychle. Jedinečné tamponové kapsle Guifei Bao se umisťují do ženského genitálu proto, že je tady součinnost pěti hlavních energetických meridiánů ženského těla – a to je potřeba využít.

Dochází tak k regulaci krevního složení, energetické bilanci jin-jang v těle, regulaci endokrinního systému, a to má velký vliv na vnější krásu. Tampony Guifei Bao Fohow se tak podílí na očistě těla a ovlivňují duševní i psychickou rovnováhu ženy. Vyzkoušejte tuto unikátní metodu detoxikace, která byla evropským ženám velmi dlouho utajena. Tamponové kapsle Guifei Bao se staly senzací ve světě gynekologie a léčebné kosmetiky, teď je můžete mít i vy.


Jak tampony Fohow používat?

Je to skutečně velmi jednoduché, stačí se řídit naším přehledným návodem, pojďme na to.

 1. Nejdříve otevřete fólii sáčku a zkontrolujte stav balení a přítomnost vlákna nalisovaného na tamponové kapsli. Vlákno nehtem stáhněte a rozviňte (kapsle je kulička o průměru asi 10 mm v bavlněné gáze).
 2. Kuličku navlhčete po dobu 1–2 minut v čisté vodě, abyste dosáhli maximální sterilizace, vodu převařte.
 3. Omyjte pečlivě genitál i konečník a tamponovou kapsli Guifei Bao zaveďte do pochvy co nejhlouběji (pozor, pálení znamená, že kapsle není zavedena dostatečně hluboko). Je třeba je zavádět nejlépe do zadní klenby poševní, mezi hrdlo děložní a zadní stěnu tak, že konec vlákna je vně pochvy.
 4. Tamponovou kapsli nechejte uvnitř pochvy 48 až 72 hodin. Poté ji vytáhněte za vlákno.
 5. Pochvu můžete vymýt odvarem ze šalvěje nebo čistou vodou, například při sprchování.

Fohow Tampónové kapsle Guifei Bao

Nelekejte se, do pochvy se začne vylučovat světlá až bílá hmota, výtok. Čím více bude výtoku, tím je organismus více zanesen. Jakmile bude výtok jen minimální, znamená to, že organismus je vyčištěn a zbaven nečistot a toxinů. Nezapomínejte používat dostatečně kvalitní vložky, doporučujeme naše vložky FOHOW, které jsou k FOHOW tamponům vhodné.

V průběhu mezi výměnou kapslí je možný pohlavní styk.

Další tampon po potřebě použijte po 2-5 dnech.

Těhotným ženám a pannám (záleží na zhodnocení gynekologa, zda je otvor v panenské bláně alespoň 15mm v průměru, není problém kapsli použít) se nedoporučují.

Nepoužívat při menstruaci. Opatrné používání po potratu a při alergické reakci organismu, při pálení, při krvácení, svědění okamžitě vyjmout (méně než 0,001 % výskytu). Po aplikaci je vhodná 1-2 denní sexuální abstinence.

Doplňkové parametry

Kategorie: Intimní hygiena
Forma produktu: Kapsle
Obsah: 6 ks
5
15x
4
0x
3
0x
2
1x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
5
I Avatar autora | 18.1.2024
Spokojenost.Vše v pořádku.Nakupuji pravidelně.
5
A Avatar autora | 13.6.2023
Použito zatím jen jednou, ale jsem velice spokojená. Po dlouhé době menses bez bolesti.
5
RG Avatar autora | 18.5.2023
Výborná věc k pročištění :-)
5
Avatar autora | 28.2.2023
Opravdu účinkuje. Jsem velmi spokojená.
5
L Avatar autora | 28.11.2022
Produkt zakoupen a užíván k léčbě bakterek místo atb. Po dobrání jednoho sestibaleni výsledky z kultivace v normě. Budu kupovat zas, ať jsou v domácí lékárničce ihned po ruce, bude-li třeba ???? Dodání rychlé - 2. den, jednání milé. Obchod doporučuji! ????
5
IP Avatar autora | 30.6.2022
super věc ,doporučuji všem
5
P Avatar autora | 14.2.2022
Já jsem nadmíru spokojená. Používám jednou měsíčně po menzes. Teda někdy zapomenu, tedy téměř pravidelně. Konzistence poševního sekretu je ale po aplikaci úplně jiná, takže snažilkám o dítě bych doporučila. No a když to bude "jen" detoxikovat, jak potřebuji já, tak se ani snažilky zlobit nebudou. Pánevní dno je velmi důležité, ukládáme si tak každá spoustu problémů a frustrací a je potřeba ho uvolnit a posilovat, k čemuž podle mě tyto tablety pomáhají. Takže za mě paráda.
5
NC Avatar autora | 15.12.2021
Super pomohl❤️
5
GS Avatar autora | 15.6.2021
100% spokojenost! Musim říct ze jsem se až lekla co jsem videla že ze mne jde! Me pomohlo hlavne se zbavit nepříjemného zápachu , který me trápil uz dlouho. Zřejmě byla příčinou nějaká infekce, nebo přemnožení bakterii. Takze jestli se někdo trápí s nějakým problémem , určitě doporučuji vyzkoušet tento produkt!
5
Avatar autora | 7.6.2021
Jsem velmi spokojena. Dříve jsem používala tento produkt jiné značky, ale byl bohužel stažen z prodeje. Velmi mi pomáhá, už nepotřebuji žádné léčivé přípravky typu Canesten, Gynopevaryl .... na vaginální mykózu. Z vlastní zkušenosti doporučuji dobu aplikace kapsle pouze 1-2 dny. 3 dny si myslím, že je moc, protože může dojít k intenzivnější očistě a to s sebou nese riziko zánětu, zvláště v začátcích léčby, kdy máme čeho se zbavovat. Při této očistě se v pochvě tvoří bílá tvarohovitá sraženina, kterou je podle mého názoru po vyjmutí kapsle, odstranit z pochvy prstem ( umyté ruce ! ). Na zevní genitál doporučuji za jeden den po vyjmutí kapsle hydrokrém Vagisan ( dostupný v lékárně ) jako prevence prasklin, které se mohou objevit opět v začátcích léčby pravděpodobně díky intenzivnější detoxikaci - nečistí se pouze pochva, ale i zevní genitál. Pevně doufám, že tento produkt nezmizí z prodeje.
5
LB Avatar autora | 6.1.2021
Produkt poznam len pod inou znackou , podla vone to bude snad to iste co som hladala....a bude to aj ucinnne...Dakujem za zachranu
5
Avatar autora | 11.11.2020
Skvela zalezitost
5
IS Avatar autora | 26.8.2020
Veliká spokojenost, rychlé dodání.
2
NZ Avatar autora | 29.5.2020
Dobrý den. Byla jsem zklamaná. V popisu uvedeného produktu nebylo uvedeno množství kapsle v balení. Na foto v internetové nabídce bylo vidět dvá sačky, brala jsem to tak, že v krabičce bude dvě balení kapsle, což tam bylo pouze jedno. Za te peníze produkt, se mi zda, hodně pžedražený. Mělo by to byt, aspon, pořádně popsané množství v balení. Děkuji za pochopení.
E Avatar autora Energiprirody.cz (Administrátor) 30.5.2020
Dobrý den, děkujeme za připomínku. Popis jsme změnili, aby to bylo více srozumitelné.
5
H Avatar autora | 18.5.2020
Výborné, pomáhají
5
BB Avatar autora | 8.5.2020
velmi spokojená

Doplňky stravy od firmy Fohow mají notifikaci MZČR, vyrobky pro osobni hygienu mají certifikát EU.

Cordyceps s.r.o., Koleč 78, 273 29 Koleč
IČ 27928942