Albeena Včelí chléb, perga s vitamínem C

299 Kč / ks
Momentálně nedostupné

Žvýkací tablety Bee Bread Albeena® jsou jedinečnou kombinaci včelího chleba a vitamínu C. Mají příjemnou chuť a lze je snadno rozkousat. Jsou vytvořeny tak, aby se snadno užívaly a rychle vstřebávaly. Podporují imunitní systém, přispívají ke snížení únavy a zvyšují odolnost organismu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Žvýkací tablety Bee Bread Albeena® jsou jedinečnou kombinaci včelího chleba a vitamínu C. Mají příjemnou chuť a lze je snadno rozkousat. Jsou vytvořeny tak, aby se snadno užívaly a rychle vstřebávaly. Podporují imunitní systém, přispívají ke snížení únavy a zvyšují odolnost organismu.
Jsou ideální pro zaneprázdněné lidi a pro lidi, kteří hodně cestují. Tablety s včelím chlebem se díky praktickému balení pohodlně přenášejí, takže je můžete mít vždy ve své blízkosti a snadno užívat.

Včelí chléb, perga je čistý 100% přírodní včelí produkt vytvořený fermentací pylu a získaný bez jakékoliv úpravy přímo ze včelích plástů. Pochází ze včelstev z kopcovitých oblastí Transylvánie z čisté přírody Rumunska. Je kompletním a přírodním doplňkem stravy. Má více výživných látek než běžný pyl.
Pro včely je včelí chléb hlavním zdrojem bílkovin, živin a energie. Obsahuje mnoho minerálů, vitamínů, enzymů a dalších prospěšných látek a je lehce stravitelný.
Pyl je produktem kvetoucích rostlin a podstatná složka výživy včel. Včely dokáží pyl nasbírat ve velkém množství. Nasbíraný pyl včely stmelí do podoby rousků (malých granulí) a přinesou do úlu, kde jej vloží do prázdných buněk voskových plástů. Za přispění dalších přísad přidaných včelami jako je med a včelí enzymy a ve specifickém prostředí úlu, se původní rouskový pyl po třech měsících fermentace změní na plástový pyl, který je velmi výživný a má vysokou trvanlivost. Tomuto pylu se také říká perga nebo včelí chléb, jelikož slouží včelám jako potrava. Včelí chléb se získává vypichováním pylových válečků z plástu ručně buňku po buňce.

Vitamín C je jedním z nejdůležitějších vitamínů pro udržení našeho fyzického zdraví. Pro lidské tělo má mnoho pozitivních účinků:

  • přispívá k normální funkci imunitního systému
  • přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
  • zvyšuje ochranu buněk před oxidativním stresem
  • přispívá k normální činnosti nervové a psychické soustavy
  • přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
  • pozitivně ovlivňuje normální tvorbu kolagenu, který zlepšuje kvalitu a funkci krevních cév, kostí, chrupavek, kůže, dásní a zubů
  • podporuje imunitní systém během intenzivního fyzického výkonu a po něm
  • zvyšuje vstřebávání železa

Včelí produkty Albeena® pochází od zdravých a dobře chovaných včel, jejichž úly jsou umístěny v oblastech bohatých na divokou volně rostoucí flóru v čisté přírodě Rumunska. První včelí produkty Albeena® byly na trh uvedeny v roce 2010 a navazují na tradiční včelařství s důrazem na respektování přírody a výživné síly čistých nezpracovaných produktů získaných přímo z včelích úlů. Při vzniku těchto produktů se využívají nové poznatky, výzkumy a testování, aby byla vždy zachována jejich vysoká kvalita.

Doporučené dávkování:

Dospělí 2-3 tablety denně. Děti starší 3 let 1-2 tablety denně.

Skladování: 

Skladujte v suchu a chladu.

Upozornění: 

Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Nevhodné pro děti do 3 let. Těhotné a kojící ženy nebo lidé pod lékařským dohledem konzultujte užívání s lékařem. Ukládejte mimo dosah dětí.
V ojedinělých případech může tento přípravek způsobit alergické reakce. Pokud jste alergičtí na včelí pyl, včely nebo včelí produkty, tento výrobek neužívejte. V případě výskytu nežádoucích účinků přerušte užívání a poraďte se s lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Obsah vitamínů: Vitamín c
Balení: 50 tablet
Složení 1 tablety: včelí chléb 485 mg, vitamín C (kyselina L-askorbová) 15 mg* (*19 % doporučené denní dávky), glukóza (sladidlo), hořečnaté soli mastných kyselin (protispékavá látka). Vhodné pro vegetariány.
Země původu: Rumunsko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: