BrainMax Natural MeIatonin

399 Kč / ks
Skladem, ihned k odeslání (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.6.2024

Natural MeIatonin s obsahem šťávy z Višně obecné (Prunus Cerasus), pro zlepšení kvality spánku. Extrakt ze šťávy z višně (Prunus cerasus) má pozitivní vliv na přirozenou stimulaci vlastního meIatoninu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Natural MeIatonin s obsahem šťávy z Višně obecné (Prunus Cerasus), pro zlepšení kvality spánku. Extrakt ze šťávy z višně stimuluje přirozenou hladinu meIatoninu. A je tedy vhodnou formou pro jedince, kteří si nechtějí rozhodit vlastní produkci meIatoninu.

MeIatonin, hormon spánku, je látka tělu vlastní, kterou produkuje šišinka (epifýza), drobná žláza nacházející se v mozku. S věkem se schopnost produkce meIatoninu postupně snižuje, což se promítá především ve snižování délky. Pro ty, kteří hodně cestují, má navíc ještě další výhodu, napomáhá snižovat subjektivní pocit jet lagu (únavy spojené s časovým posunem). V neposlední řadě se jedná také o silný antioxidant

Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:

  • Kvalitu spánku
  • Regeneraci
  • Anti-aging 

Dávkování:

2 kapsle 30 minut před spaním. V případě ranní únavy snižte dávku pouze na 1 kapsli.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vitaminy a minerály
Balení: 120 vegan kapslí
Složení: Prunus Cerasus (Šťáva z višně)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

BrainMax je česká společnost specializující se na výrobu doplňků stravy a potravin s pozitivními účinky na zdraví. Při vývoji jejich doplňků stravy je kladen důraz na vědecky ověřený přístup a využívání surovin nejvyšší kvality pro dosažení maximální účinnosti těla. V oblasti výroby potravin je firma BrainMax zaměřena na udržitelný původ surovin, což zajišťuje nejen kvalitu potravin, ale také prospěšné účinky pro tělo.

Zvolení BrainMax může poskytnout podporu zdraví s důrazem na kvalitu a vědecky ověřené postupy.