Drags Imun versus bradavice

Bradavice jsou kožní výrůstky, které nám na kráse nepřidají. Nevybírají si, kde se zrovna objeví – nejčastěji na končetinách, ale často také ve tváři. A kde se vlastně bradavice berou? Způsobuje je lidský papilomavirus. Nakazit se můžete poměrně lehce, většinou ve vlhkém prostředí, jako jsou sprchy, šatny bazénu, posilovny a podobně. Proto byste neměli na takovýchto společných místech chodit naboso, ale třeba v gumových nazouvácích. 

Přenos infekce

Samozřejmě to není tak, že by k přenosu infekce došlo vždy. Stejně jako u jiných virů a onemocnění záleží na vaší imunitě. Pozor však na malé ranky na kůži, které riziko přenosu výrazně zvyšují. Pokud už se u vás bradavice objeví, rozhodně se jich nedotýkejte, nestříhejte je ani neškrabte, mohlo by totiž lehce dojít k jejich rozšíření vlivem přenosu infekce. V takovém případě navštivte lékaře, který vám bradavici jednoduše vypálí tekutým dusíkem, případně vyřízne nebo jinak odstraní – to byl také náš případ, než jsme měli jinou zkušenost…

Věděli jste, že bradavice jsou nejčastějším onemocněním kůže hned po akné? Dobrou zprávou je, že až 50 % bradavic zmizí samo. 

Moje vlastní zkušenost se synem

Můj 18letý syn měl rozšířené bradavice na palci a ukazováku nohy. Za poslední rok vyzkoušel snad všechny prostředky na odstranění bradavic, ale nepomohlo nic. Bradavice mrazil, natíral, přelepoval, nanášel na ně roztoky… a výsledek? Bradavice se naopak množily. Nakonec začal uvažovat o návštěvě lékaře a o chirurgickém zákroku. Avšak doporučila jsem synovi vyzkoušet Drags Imun, a to zevně i vnitřně. Jiří si natíral bradavice 4–5× denně, 3× denně v dávce 9 kapek Drags Imunu. Na přiložených fotografiích je jasně vidět účinek dračí krve, vyfoceny byly od 3. 6. do 26. 6. 2018. 

Účinek byl rychlý. Nejdříve došlo k ohraničení místa výskytu bradavic, později se začaly odlupovat a postižené místo přestalo být přecitlivělé na dotek. Navíc na ukazováku nohy jedna z bradavic zmizela úplně, ztratila se i další ložiska po palcem. Drags Imun zkrátka na bradavice funguje!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení