Hanna Maria Antiparazitická destička do postele Zobrazit větší

Hanna Maria Antiparazitická destička do postele

Nové

Proti roztočům, štěnicím, zákožce svrabové.

Více informací

skladem

184,00 Kč

Více informací

Vysoce účinná antiparazitická destička poskytuje okamžitou ochranu proti roztočům, štěnicím a zákožce svrabové během spánku. Jejich přítomnost může vyvolat alergické příznaky a astma a tato destička vás jich zbaví.

OBSAHUJE éterické oleje z pelargonie a citronely s vysokým podílem repelentní složky (Geraniol) odpuzující hmyz.

100% účinnost destičky je laboratorně prokázána. U roztoče již po 8 hodinách, u štěnic již po 10 hodinách a u zákožky svrabové po 24 hodinách po aplikaci. Aktivní složky se uvolňují postupně a nepřetržitě po dobu minimálně 8 týdnů. Tím je zaručena dlouhotrvající účinnost pro hygienu lůžka i pro klidný spánek. Destičku lze používat nejen v domácnosti, ale i ve veřejných budovách, nemocnicích, hotelích.

Je výborným pomocníkem během cest nebo při pobytu v neznámém prostředí.

Minimální účinnost je 8 po sobě následujících týdnů od vyjmutí z originálního obalu. Účinnost jde prodloužit minimálně o 2 týdny, pokud výrobek po užití uchováte v originálním nepropustném obalu.

Složení:

Geraniol (CAS 106-24-1) 1,50% m/m, Permethrin (CAS 52645-53-1) 6,00% m/m, Piperony butoxide (CAS 51-03-6) 6,00 % m/m, Copolymer, vůně a barviva q.s.p 100% m/m.

Bezpečnostní opatření: obsahuje Permethrin, Geraniol, Linalool (R)-p-mentha-1,8-diene, pin-2(3)-ene. Může vyvolat alergickou reakci. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaktu s pokožkou. Nepožívejte

Velikost: 118x80x5 mm

Hmotnost: 34 g

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: