Fohow Hygienické vložky 3 v 1 Sanitary Pad denní 10 ks Zobrazit větší

Fohow Hygienické vložky 3 v 1 Sanitary Pad denní 10 ks

Nové

Hygienické vložky denní 3 v 1. Eliminuje nepříjemný zápach, stimuluje mikrocirkulaci krve a udržuje přirozenou mikroflóru.

Více informací

skladem

110,00 Kč

Více informací

Něžně pečuje o zdraví žen! Eliminuje nepříjemný zápach, stimuluje mikrocirkulaci krve a udržuje přirozenou mikroflóru. Dámské vložky ionizované nanočásticemi stříbra, vykazují účinky dlouhého infračerveného záření a vytvářejí anionty, tím se dosahuje antibakteriálního účinku, pomáhá zlepšit metabolismus, aktivuje a regeneruje buňky a posiluje imunitní systém.

Hlavní účinek
Nanočástic stříbra a aniontů: Stimulují látkovou výměnu. Vyrovnávají poměr kyselého a zásaditého prostředí. Snižuji množství agresivních forem kyslíku. Posilují a aktivují biologickou činnost organismu a imunitu. Stimulují obnovu a regeneraci poškozených buněk, urychlují hojení ran, snižují zjizvení. Mají antibiotické, protizánětlivé a analgetické účinky. Působí na mnoho druhů bakterií, virů, plísní. Stimulují krevní oběh. Absolutní bezpečnost, stříbro nemá žádné vedlejší účinky na lidský organismus. Výrobek je šetrný k životnímu prostředí a bezpečný pro zdraví.

Použité materiály
Výplň 3 v 1, nonotkané materiály, vysoce-molekulární kompozitní papír v nehořlavém provedení, prodyšná membrána, potravinářská viskóza.
 
Balení: 10 ks

Upozornění
Prosím,použité výrobky v hygienickém obalu, odkládejte na k tomu určená místa, ne do záchodu. Po otevření obalu, skladujte v čistém a suchém místě. Jestliže se necítíte dobře, přerušte používání výrobků a vyhledejte lékaře!

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: