Skelevet 135 tbl. Zobrazit větší

ENERGY Skelevet 135 tbl.

Nové

 Zajišťuje optimální kloubní a kostní výživu a optimální činnost svaloviny a některých enzymatických systémů. Doplněk stravy.

Více informací

momentálně nedostupný u dodavatele

422,00 Kč

Více informací

Minerální doplněk organického původu s obsahem unikátních přírodních látek (vápník, fosfor, hořčík, mangan, křemík a další stopové prvky). Obsahuje nejvýhodnější poměr minerálů pro tvorbu kostní tkáně. Doprovodné látky (vitamin D, C a A, nenasycené mastné kyseliny, kolagen) zvyšují využitelnost v organismu. Vhodný pro všechny druhy zvířat a zejména pro rostoucí mláďata.Složení:

Sójový olej, želatina – kapsle, prášek ze sépiové kosti (100 mg v jedné kapsli), glycerin – zahušťovadlo, kolagen (52,5 mg v jedné kapsli), rybí olej (35 mg v jedné kapsli), voda, extrakt z kopřivy dvoudomé (15 mg v jedné kapsli), extrakt ze šípkové růže (10 mg v jedné kapsli), síran manganitý (3 mg manganu v jedné kapsli), lecitin – emulgátor, včelí vosk.


Dávkování:

Drobná zvířata do 2 kg: 1 kapsle denně (při potížích s pozřením nutno kapsli bezpečným způsobem otevřít a podat její samotný obsah). Zvířata od 2 do 50 kg: 2 kapsle 1–3x denně. Zvířata nad 50 kg: 2 kapsle na každých 50 kg 1–2x denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování! Po třech týdnech užívání následuje jeden týden pauza. Během užívání přípravku zajistěte dostatečný příjem vody.


Balení: 135 kapslí

Upozornění:

Doplněk stravy. Není náhrada pestré stravy. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučené dávkování! Doporučujeme spotřebovat do 3 měsíců po otevření. Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10–25 °C a chránit před mrazem. Minimální trvanlivost do data uvedeného na obalu krabičky a na etiketě.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení