Hanna Maria Parfém Magic of Nature for woman - kabelkové balení 10 ml Zobrazit větší

Hanna Maria Magic of Nature for woman Parfém 10 ml

Nové

Parfém do kabelky Magic of Nature for women 10 ml

Více informací

skladem

314,00 Kč

Více informací

MAGIC OF NATURE je vůně obsažená v každém z nás. Je to příroda v plném rozkvětu, éterická síla matičky Země, která nás zplodila a do které se opět navrátíme. Je to ženskost, kyprost, jemnost, láska a bezpečí. Tato esence povznáší ducha, navrací nás zpět do objetí přírody. Najdete v ní hravost vánku, vůni bílých lilií, vůni louky, sytost zeleně a úrodné půdy s dostatkem vláhy. Stačí si přivonět a alespoň na chvíli se stát vílou či motýlem. Vůně je určena pro všechny ženy bez rozdílu věku. Je určena pro ženy, které si chtějí užívat své ženství. Jelikož je energeticky zpracována, na každé ženě vyznívá odlišně. Velmi záleží na duševní vyzrálosti její osobnosti. Tato vůně podtrhuje podstatu vlastního Já.

Působí jemně smyslně a afrodiziakálně na mužské protějšky.Velmi dobře vyvažuje ženský (jinový) a mužský (jangový) princip. Tato vůně dokonale splyne s energetickým vyzařováním naší proměnlivé duše. Vůni můžete aplikovat přímo na pokožku, ale vyzní velmi dobře, i pokud si ji vnesete do své aury.

Složení:

alcohol denat. ( SD alcohol 39-C) - parfum (fragrance) - voda - lymonene - benzyl salycylate -hydroxycitroell - ethylhexyl - methoxycinnamate-butyl methoxybenzoylmethane-ethylhexyl salicytate-linalool-citral.

10 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: