Cytovital 250 ml Zobrazit větší

ENERGY Cytovital XXL regenerační krém 250 ml

Nové

Cytovital XXL je bioinformační krém pro výživu buněk pokožky a pro její silnou regeneraci. Cytovital je zdrojem energie pro kůži a pravým přírodním omlazovadlem. Krém má celkově vliv na hormonální systém. 

Více informací

skladem

987,00 Kč

Více informací

Kdy Cytovital pomáhá:

při potížích s hormonálním systémem
podporuje srdeční funkci
regeneruje a detoxikuje buňky
při silném poškození kůže (např. jizvy, řezné rány, odřeniny, celulitida, ozáření, popáleniny, plísně, záněty, opary)
napomáhá při vitiligu, sklerodermii, cukrovky
při nesprávné činnosti nadledvinek
urychluje regeneraci tkání a pokožky u onkologicky nemocných při ozařování
při svědivosti pokožky
má antioxidační účinky
podporuje činnost vaječníků při neplodnosti
pozitivně ovlivňuje správnou činnost štítné žlázy
oživuje a omlazuje unavenou pleť


Produkt Cytovital obsahuje:

Damar a dračí krev - jsou pryskyřice, které mají silné antiseptické, protiplísňové a protizánětlivé účinky. Dračí krev je červená pryskyřice jednoho druhu dracén, tzv. dračích stromů. Má silný antioxidační efekt a posiluje činnost imunitního systému a srdce.
Vinný ocet - jde o přirozený komplex AHA kyselin s regeneračním účinkem na pokožku. Obnovuje kyselost povrchu, odstraňuje svědění a působí proti plísním.
Výtažky z rašeliny - mají zcela unikátní protizánětlivé a antivirové účinky, zejména na herpes viry a cytomegaloviry. Dokáží ochraňovat kůži před různými druhy záření včetně UV.
Energiny - jedná se o speciální druh polysacharidů, které fungují jako imunostimulační látky.
Termální voda - z vřídla Podhájská má vysoký energetický potenciál. Obsahuje kyselinu křemičitou, boritou a celou řadu minerálů prospěšných pro výživu pokožky. Má stálejší a hlubší regenerační efekt než voda z Mrtvého moře. V této vodě jsou vymacerované rostliny, které se vyznačují omlazujícími účinky na pokožku.


Složení:

vanilka pravá, levandule lékařská, kokořík mnohokvětý, lékořice lysá, fenykl obecný, pupečník asijský, fagara, zázvorník lékařský, bedrník anýz, muira puama, leuzea carthamoides, lnice květel, šišák bajkalský, drago, rostlinné pryskyřice, jako např. kadidlo, myrhu, damar, kyselinu jantarovou a speciální druhy biologických výtažků jako je Vermesin a Helixin. Obsaženy jsou také vitaminy A, E, lecitin, vysoce biologicky aktivní energiny, rostlinné a éterické oleje (konopný, podzemnicový, makový, lněný, sezamový, ricinový, jantarový, gerániový, zázvorový, kardamomový, levandulový, tújový, afrikánový a další), výtažky z rašeliny a informace z nerostů (olivínu, antimonitu, purpuritu) a dalších přírodních látek.


Jak používat:

Krém aplikujeme lokálně na problematická místa ve velmi tenké vrstvě 1x až 3x denně. Je lehce roztíratelný a smývatelný vodou. Další aplikace jsou možné nad místa uložení orgánů nebo na oblast jejich reflexních zón a energetických drah. Při vážných zdravotních problémech se vždy poraďte s lékařem. Pro přesné určení je možno použít přístrojů pracujících na principu EAV nebo jiných metod. Reflexní zóny orgánů na obličeji, na které je možno aplikovat krémy pentagramu od firmy Energy.


Balení: 250 ml

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

Ke stažení