WellU NUTRIVI Peptide Physio Sport Drink 750ml Zobrazit větší

WellU NUTRIVI Peptide Physio Sport Drink 750ml

Nové

Peptide Physio Sport Drink je nutraceutikum vyvinuté s myšlenkou podpory fungování chrupavčitých, kloubních a kosterních systémů. Obsahuje unikátní kompozici výtažků přírodního původu, v nejlépe vstřebatelných podobách, jejichž účinky se synergicky doplňují.

Více informací

na objednávku - může trvat déle než 3 dny

1 155,00 Kč

Více informací

Peptide Physio Sport Drink je nutraceutikum vyvinuté s myšlenkou podpory fungování chrupavčitých, kloubních a kosterních systémů. Obsahuje unikátní kompozici výtažků přírodního původu, v nejlépe vstřebatelných podobách, jejichž účinky se synergicky doplňují.
Peptidy rybího kolagenu a aminokyseliny, koncentrované v Biopeptide Complex, se starají o regeneraci kolagenu a elastinu, zpomalení procesů stárnutí a zvýšení odolnosti organismu. Aktivní látky a rostlinné výtažky, které je doprovázejí: Čertův spár (Ďáblův pařát), glukosamin a chondroitin jsou známé svým protizánětlivými a analgetickými účinky, podporují chrupavkové a kostní tkáně a zvyšují tělesnou výkonnost. Křemík z bambusu a přírodní vitamín C z výtažků šípků a aceroly doplňují a posilují účinky ostatních složek přípravku.
Peptide Physio Sport Drink představuje neocenitelnou podporu organismu během fyzioterapie a rehabilitace po úrazech a zraněních, každodenní dávku zdraví pro seniory a dokonalý doplněk stravy pro sportovce a aktivní lidi.
Analgetické a protizánětlivé účinky, zmírnění bolesti kostí a kloubů
• Podpora regenerace chorobných změn chrupavčitých tkání
• Podpora regenerace a syntézy kolagenu a elastinu v organismu
• Zlepšení pohyblivosti kloubů, vyšší elasticita chrupavčitých tkání
• Antiartritické a antirevmatické účinky
• Zpomalení procesů stárnutí. Přispívá k redukci aktivity enzymů zodpovědných za stárnutí (metaloproteinázy).

SLOŽENÍ:

Biopeptide Complex, Čertův spár - výtažek z kořene, glukosamin, chondroitin, výtažek ze šípků - standardizovaný na 70% vitamínu C, výtažek z aceroly - standardizovaný na 25% vitamínu C, výtažek z bambusu - standardizovaný na 70% křemíku, lisovaná šťáva z jablek, aronie a malin, finský xylitol - přírodní sladidlo z březové kůry, přírodní višňové aroma.

DOPORUČENÁ DENNÍ DÁVKA:
Optimální spotřeba činí cca 50-100 ml denně neředěného koncentrátu nebo rozmíchaný ve vodě, přidejte ovocnou šťávu nebo sirup.
SKLADOVÁNÍ:
Skladujte na suchém, tmavém a chladném místě.
UPOZORNĚNÍ:
Těhotné a kojící ženy jakož i diabetici a osoby trpící onemocněními žaludku a dvanácterníku musí se před zahájením užívání přípravku poradit s lékařem. Produkt není určen pro děti do 18 let věku.

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: