Hyaluron N-Medical 30 tobolek - 100% kyselina hyaluronová

1 200 Kč
Skladem, ihned k odeslání
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Doplněk stravy Hyaluron N-Medical cps (30 tobolek) je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. V každé tobolce Hyaluron N-Medical cps je obsaženo 180 mg bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hyaluron N-Medical cps 30 tobolek (doplněk stravy) je unikátně vyvinutý přípravek pro vnitřní užívání. Hyaluron N-Medical cps je vysoce kvalitní produkt, vyrobený ze 100 % čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Výroba probíhá za podmínek správné výrobní praxe v Hradci Králové v České republice.

Hyaluron N-Medical cps obsahuje 180 mg farmaceuticky zpracovanou kyselinu hyaluronovou o různých molekulových hmotnostech, což zajišťuje maximální využitelnost produktu. V každé tobolce Hyaluron N-Medical cps je obsaženo 180 mg bioaktivní kyseliny hyaluronové. Hyaluron N-Medical cps může být velmi prospěšný i Vám.

Aktivní látky v 1 tobolce:

Hyaluronát sodný (kyselina hyaluronová) = 180 mg (Referenční Hodnota Příjmu není stanovena).

Doporučené dávkování:

Užívejte 1–3 tobolky denně, před hlavním jídlem. Dostatečně zapijte tekutinou. Nepřekračujte maximální doporučenou denní dávku.

Skladování:

Hyaluron N-Medical tobolky skladujte na chladném a suchém místě. Chraňte před přímým slunečním světlem, teplem a vlhkostí. Udržujte mimo dosah dětí. Výrobek pečlivě zavřete po každém použití.

Forma doplňku stravy:

Želatinové veganské kapsle.

Doplňkové parametry

Kategorie: Přírodní pleťová kosmetika
Složení: Vysokomolekulární kyselina hyaluronová, nízkomolekulární kyselina hyaluronová, mikrokrystalická celulóza.
Balení: 30 tobolek

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

N-Medical, s.r.o se zabývá prodejem a distribucí produktů (doplňků stravy, zdravotnických prostředků a kosmetiky) pro každodenní potřebu.

Výrobními partnery jsou renomované české i evropské farmaceutické společnosti.

N-Medical s.r.o.
U Olivovny 1640/2, Říčany, 25101
IČ: 05006899